anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Firefox na Androida nie pozwala na otwieranie ofert w nowej zakładce

dwojtas
#8 Zapaleniec#

Android 13, najnowszy Firefox

Wyszukuję profukty, mam ich listę i chcę otworzyć wybrany pfodukt w nowej zakladce. Niestety nie da się.

Przyklad:

https://allegro.pl/kategoria/komputery-stacjonarne-486

Klikam na nazwie produktu, ale nie mam możliwości otwarcia go w nowej zakładce, dostępne są tylko funkcje dotyczace tekstu: kopiuj/wyszukaj/zaznacz/...

Tak, umiem otwierać linki w nowej zakładce, także na allegro, bo u góry pozwala mi w nowej zakładce otworzyć stronę z inną kategorią (tu: Komputery).

Proszę to naprawić bo jest irytujące. Proszę też nie pisać, że to problem Firefoxa, bo na tej samej stronie to potrafi dobrze działać, tak jak podałem w przykladzie.

Nie, nie zainstaluję aplikacji Allegro.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@dwojtas Czy możesz ukazać problem na zrzucie ekranu? W Chrome widzę to tak. 

w_kiwi_0-1706439104607.png

 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

dwojtas
#8 Zapaleniec#

Pani screenshot sugeruje wersję dla desktopa (widoczne są filtry), w dodatku na Chrome, gdy mowa o Firefoxie na Androidzie.

Załączam screenshot.

Jak przytrzymam nazwę produktu, to zamiast pytań dotyczących linka dostaję opcje dotyczące tekstu. Wiem, że na Chrome działa.

I wiem, że Firefox potrafi także w allegro prawidłowo obsługiwać linki, co widac na drugim screenshocie.

Screenshot_20240128-120411_Pixel Launcher.png

 

Tu kliknąłem na kategorii Komputery powyżej, jest menu dotyczące linków.

Screenshot_20240128-121131_Pixel Launcher.png

 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@dwojtas Dzięki za zrzuty ekranu, skonsultuję to z naszym działem technicznym. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@dwojtas W celu dalszej weryfikacji problemu wyślij, proszę krótkie nagranie, obrazujące problem na adres spolecznosc@allegro.pl. W wiadomości dodaj również link do bieżącego wątku. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

dwojtas
#8 Zapaleniec#

Wysłałem zgodnie z instrukcją, krótki film żeby się zmieścić w limicie 20MB na maila.

--

Android 13
Najnowszy Firefox
 
W nagraniu:
* najpierw przytrzymuję link do kategorii Komputery - uzyskuję menu dla linkow, w tym możliwość otwarcia w nowej zakładce. Czyli na stronie allegro Firefox potrafi rozpoznać, że coś jest linkiem.
* potem próbuję zrobić to samo dla pierwszego z brzegu artykułu na liście - tym razem zaznacza tylko wyraz pod spodem i pojazuje menu dla tekstu.
Nie nagrywałem dłużej bo video było by za duże na maila, ale gdybym po prostu kliknął na tytule artykułu to otwiera się jego detail, ale w tym samym oknie. 
W Chrome na tym samym Androidzie działa prawidłowo.
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@dwojtas Dziękuję bardzo! Wrócę tutaj z odpowiedzią, gdy czegoś się dowiem. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów