anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy możliwe żeby sprzedający zmienił opis produktu po transkacji?

Client:27353103
#7 Wielbiciel#

Witam

Czy możliwe żeby sprzedający zmienił opis produktu po transkacji? Chodzi mi konkretnie o zmianę parametru Stan z Nowy na Używany? W potwierdzeniu transkacji z Allegro nie było mowy że kupiłam produkt używany, jestem rownież przekonana że sprawdzałam parametry gdyż szukałam nowego produktu, cena nie sugerowała że produkt nie jest "z pudełka" no ale teraz jak oglądam opis w archiwum, to ewidentnie jest tam stan Używany. Pytam- bo już mi się kiedyś zdarzyło że w trakcie zgłaszania reklamacji sprzedający zmienił treść na stronie sklepu internetowego, żeby podważyć moje zgłoszenie- tyle że wtedy miałam otwartą nieodświerzoną stronę i miałam dowód słuszności swojego roszczenia.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:27353103 Nie, w zakończonej ofercie niczego już nie można zmienić.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Client:27353103
#7 Wielbiciel#

dziekuje za odpowiedz

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:27353103 Proszę:)

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:27353103 Jeżeli ci coś nie pasuje to zwróć towar albo rozpocznij dyskusję   z sprzedającym;https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/wplaty-od-kupujacych-na-allegro-lokalnie/co-sie-stanie-z-...

oznacz moderatorów

Client:27353103
#7 Wielbiciel#

Tak zrobię, jakkolwiek chciałam zweryfikować czy nie jestem wprowadzana świadomie w błąd.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

tak jak piszą inni na allegro są różne cuda ale takich zmian po zakończonej aukcji to się nie da zrobić.

oznacz moderatorów