anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy można dokonać zwrotu towaru po 14 dniach?

Benia8885
#1 Nowicjusz#

dzień dobry, dokonałam zakupu produktów niestety elektryk się pomylił i zostało dużo sztuk do zwrotu. Niestety czas na zwrot 14 dni miną. Czy jest jakaś szansa na zwrócenie tego towaru? 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

komis-bell
#21 Demiurg#

@Benia8885 Może tak, może nie. Zamiast pytać nas - zapytaj sprzedającego, może się zgodzi na zwrot.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Benia8885 ,,elektryk się pomylił,,  i teraz sprzedawca ma dołożyć do interesu , ty opłacisz przesyłkę bo darmowej już nie będzie , takiego fachowca to za j.... i na wierzbę niech se banany prostuje .

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@mdrogeria: jak dokładnie sprzedawca dołoży do interesu?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:104371448 już Ci tłumaczę ja to wygląda u mnie, koszt pracownika trzeba rozpakować sprawdzić zwrócić na magazyn, często zwracane produkty są rozpakowane a to czas z pakowaniem a czasem nie da się ich sprzedać jako nowe 😞 potem papiery, odstąpienie u mnie księgowa liczy od dokumentów  więc 10 papierów dodatkowe 50 zł miesięcznie na koszty księgowej, brak paragonów przy zwrotach, szukanie na rolce i robienie kopii itd. A koszty pracy nie maleją więc, w brew pozorom czasem taki zwrot to dobrych kilka złotych 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:104371448 spróbuj to się dowiesz . Nie jest żadną tajemnicą ,że allegeo nalicza sprzedającym opłaty , które nie są zwracane pomimo zwrotu towaru .Drodzy klienci płacicie za wszystko w cenie towaru , im więcej zwrotów tym będzie drożej .Resztę wyłożył Ci @kostas11 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mdrogeria widzisz zapomniałem że allegro przy zwrocie nie zwraca dopłaty za smarta 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Benia8885 Oczywiście możesz się dogadać ze sprzedającym, może przyjąć zwrot ale nie musi. Niektórzy sprzedajacy oferują 39dniowy zwrot, sprawdzałeś w zakładce "zwroty"?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Benia8885 masz 14 dni na odstąpienie od odebrania towaru, jak minął ten czas to napisz do sprzedawcy czy przyjmie, jak się nie zgodzi nic nie zrobisz ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Benia8885 Obciąż elektryka > niech on Ci odda i zabierze sobie pozostałe elementy > to jego błąd.

oznacz moderatorów