anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy można mieć 2 konta na allegro będąć kupującym?

BaronRogacizna
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry

 

Czy ktoś wie czy można mieć 2 konta na allegro na jedną osobę ( kupującego).

 

Obserwuję olbrzymią ilość rzeczy które wystawiane są od złotówki i brak mi już miejsca na umieszczanie w obserwowanych więcej ofert.

 

Będę wdzięczna za odpowiedź.

 

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

xyz96
#21 Demiurg#

Jako kupująca możesz mieć dowolną ilość kont. Każde założone na inny adres e-mail.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@BaronRogacizna Oczywiście że możesz, ale jak zawieszą jedną mogą i resztę.

oznacz moderatorów

BaronRogacizna
#9 Pomysłodawca#

Szkoda że jest limit obserwowanych,ale widocznie inaczej się nie da.

Zapytam jeszcze allegro.

Dzięki za chęć pomocy.

Pozdrawiam.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@BaronRogacizna Co tzn. Limit obserwowanych, ile masz?

oznacz moderatorów

BaronRogacizna
#9 Pomysłodawca#

No aż 500.

 

Dla większości to dużo, ale ja obserwuję dużo a potem i tak podczas licytacji większość przegrywam.

Kupuję po prostu rzeczy nie tylko do mojego użytku tylko dla osób którym chcę je dać i stąd tak duża ilość obserwowań.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@BaronRogacizna I dlatego chcesz mieć wiele kont? Oczywiście możesz założyć. Tu masz potwierdzenie: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/dane-i-ustawienia-konta/czy-moge-uzywac-kilku-kont-na-all...

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@BaronRogacizna Nie musisz pytać Allegro. Na pewno możesz mieć dowolną ilość kont, to wynika z regulaminu.

oznacz moderatorów

BaronRogacizna
#9 Pomysłodawca#

Chcę mieć wiele kont bo nie mogę obserwować więcej niż 500 ofert.

 

Jeśli kilka kont jest zgodne z regulaminem to fajnie.

 

O taką odpowiedź mi chodziło.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@BaronRogacizna 

2.9.

Użytkownik może dokonać Rejestracji więcej niż jednego Konta, pod warunkiem, przyporządkowania do każdego z nich innego adresu e-mail lub innego numeru telefonu.

https://allegro.pl/regulamin

Okazuje się, że nawet e-mail może być ten sam, ale wtedy trzeba podać inny numer telefonu 🙂

oznacz moderatorów

BaronRogacizna
#9 Pomysłodawca#

acha, no to teraz nie wiem czy mi się to uda załatwić.

 

najlepiej byłoby gdyby istniała możliwość obserwowania większej ilości ofert, ale pewnie system allegro by nie wytrzymał takiej ilości danych.

 

zapytam ich o to jeszcze.

oznacz moderatorów

BaronRogacizna
#9 Pomysłodawca#

Najlepiej byłoby żeby można zrobić takie subkonto, które byłoby "podłączone" do głównego konta na zasadzie licznika i podlicznika jak mamy to np. w przypadku usług energetycznych.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@BaronRogacizna Tak ale licznik należy do operatora a podlicznik do użytkownika.. Zgłoś Swój Pomysł, może Allegro pomyśli na czymś takim.😁

oznacz moderatorów

BaronRogacizna
#9 Pomysłodawca#

Ja już wiele rzeczy zgłaszałam do allegro jak np. żeby dogadali się z inpostem w sprawie wysyłek i zrobili potem allegro smart. Ostatnio skarżyłam się strasznie na brak smart kuriera u części sprzedawców którzy mają smarta ale tylko na dostawę do punktu i jak widzę to też wprowadzą. Czyli wniosek z tego taki że warto zgłaszać co jest do poprawy, bo mogą to wziąć pod uwagę.

Warto byłoby jednak żeby więcej osób popierało dane pomysły, bo wtedy są większe szanse na to że allegro zechce wprowadzić zmiany.

Jeśli zatem byłaby jakaś osoba która też byłaby zainteresowana takim rozwiązaniem o jakim tutaj piszę, to proszę ze swojej strony tę osobę, żeby też zgłosiła swoje uwagi do allegro.

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Były pomocne w wyjaśnieniu sytuacji.

Pozdrawiam.

oznacz moderatorów