anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy można odroczyć termin spłaty już zakupionych przedmiotów przez Allegro Pay

kukunamuniuu
#1 Nowicjusz#

Witam. Czy można odroczyć lub przesunąć o miesiąc termin spłaty przedmiotów już zakupionych przez Allegro Pay? Jeśli tak to gdzie i w jaki sposób to można zrobić.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

LEW433
#21 Demiurg#

Masz harmonogram i musisz się je trzymać, nie masz opcji odroczenia spłat, możesz je podzielić na więcej(jak spełniasz warunki), nie spłacisz mogą naliczyć odsetki i może wpłynąć na przyszłe zakupy przez Allegro Pay.

Tak. Jeżeli wybierzesz spłatę w ciągu 30 dni, a kwota Twojego zakupu wyniesie minimum 300 zł, możesz zmienić opcję spłaty nawet na 20 miesięcznych płatności. Zrobisz to w Panelu Allegro Pay na minimum 3 dni przed terminem spłaty. Poinformujemy Cię o tej możliwości mejlowo.

Zmiana opcji spłaty wiąże się z zawarciem nowej umowy Allegro Pay – Twoja stara umowa wygaśnie, a Ty będziesz regulować płatności zgodnie z nowym harmonogramem.

Czy mogę zmienić harmonogram spłat?

Pamiętaj, że możesz podzielić spłaty, gdy:

  • spłacisz kredyt za dowolny zakup (jeśli płatność jest rozłożona na miesięczne raty, wystarczy, że spłacisz jedną z nich)
  • pozostało nie mniej niż 300 zł do spłacenia
  • zamówienie nie zostało anulowane lub zwrócone (jeśli zwrócisz lub anulujesz tylko jego część, kwota do spłaty za pozostałe zakupy musi być wyższa niż 300 zł)
  • nie masz opóźnień w spłacie kredytu
  • nie masz blokady na limicie Allegro Pay.
oznacz moderatorów