anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy można sprzedawać wiele rzeczy w jednym ogłoszeniu?

MAMY ROZWIĄZANIE!
KubixekTV
#1 Nowicjusz#

Witam,
tak jak w tytule. Otóż chodzi o to, że poszukiwałem pewnej, jednej książki z pewnej serii. Akurat dzisiaj przeglądając serwis Allegro, natrafiłem na jedną ofertę, w której znajduje się pożądana przeze mnie książka. Niestety sprzedający sprzedaje cały komplet ośmiu tomów. I teraz mi się nasuwa pytanie, czy jest to odpowiednie z regulaminem Allegro i Allegro Lokalnie (właśnie tam jest ta oferta, ale to raczej obejmuje oba serwisy)? Próbowałem znaleźć jakiś odpowiedni paragraf, ale próbując szukać za pomocą ctrl + f nie znalazłem nic.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
LEW433
#21 Demiurg#

A dlaczego niby nie, skoro jest to kpl. Jak wystawisz ofertę na allegro lokalne jest ona widoczna tu i tu.

oznacz moderatorów
Czah-nik
#11 Animator#

Dlatego nie, że usuwają takie ogłoszenia powołując się na czytelność czy tam zgodność ogłoszenia. Allegro i ich obsługa to jedna wielka wolna amerykanka. Wysyłam niedługo zawiadomienie do UOKiK z ich wszystkim wałkami, które mnie spotkały w ostatnich miesiącach. 

Regulamin mają w dupie, polskie prawo mają w dupie. Wielokrotnie zwracałem na to uwagę, że nie łamię regulaminu, a oni cytują  zupełnie nie związane z aktualnym problemem wycinki lub rzucają ogólniki. 

oznacz moderatorów
Halfrunt
#18 Luminarz#

Tak sprzedawca również na Allegro może dowolnie kształtować ofertę, i sprzedaż w różnych opcjach jest dozwolona przez prawo. 

oznacz moderatorów
KubixekTV
#1 Nowicjusz#

No dobrze, w takim razie dziękuję za odpowiedź.

oznacz moderatorów