anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy można ukryć oferty z innych krajów, by w ogóle się nie wyświetlały?

hudini1
#7 Wielbiciel#

Znów kupiłem przedmiot w Chinach czego nie zauważyłem 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@hudini1 Cześć. 🙂 W niektórych kategoriach możesz skorzystać z filtra "Dostawa z Polski":

ko_alka_0-1678294708314.png

Jeśli w danej kategorii ten filtr nie jest aktywny, to możesz korzystać z filtrów określających czas dostawy: 

Zrzut ekranu 2023-03-8 o 17.59.31.png

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Dużo lepiej i wygodniej by było jakby można od razu zaznaczyć i odfiltrować np. wyroby tylko z Polski lub pozostałe.

oznacz moderatorów

fotys12
#7 Wielbiciel#

Czemu ta możliwość jest udostępniana przez allegro tylko w niektórych kategoriach? Czas dostawy to tutaj najmniejszy problem… Przecież to znacząco utrudnia wybór towaru, zważywszy że w związku z ujednolicaniem ofert masowo można natrafić na podróbki z chin łączone na równi z oryginalnymi produktami…

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Dlatego żeby nie eliminować dostaw z Chin, chodzi o kasę.

oznacz moderatorów

excessively-frug
#12 Orędownik#

Na konkurencyjnym marketplace, z którego Allegro tak bardzo czerpie (kopiuje), można zaznaczyć z jakiego kraju klient chce wybrać oferty.

To dziwnie że na Allegro, ktore rzekomo tak dba o kupującego, nie zaimplementowało tej funkcjonalności do swojego unixa.

Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Andrzej Sapkowski, Krew elfów
oznacz moderatorów

fotys12
#7 Wielbiciel#

Dno i wodorosty. Jak tak dalej pójdzie to przestanę kupować tutaj. Samo łączenie ofert podróbek z oryginałami bez żadnej weryfikacji jest jak dla mnie uszustwem już na wejściu

oznacz moderatorów