anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

czy można wyciągnąć historię zakupów w formie raportu/pdf?

primates
#7 Wielbiciel#

cześć, czy można jakość wyciągnąć historię zakupów w formie raportu lub pdf? przydałby się również jakiś raport zakupów / analiza - za ile kupiłem w danym miesiącu, jakie kategorie...

może jest coś takiego tylko nie wiem gdzie znaleźć?

pozdrawiam

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@primates jest 🙂 W zakładce Dane konta możesz wygenerować takie zestawienie. W części "Kopia Twoich danych" wybierz pliki z Twoimi danymi. System poprosi Cię o ponowne zalogowanie do konta. Następnie, na stronie którą Ci wyświetlimy, wybierz "Utwórz kopię danych". Zaznacz, które dane chcesz pobrać (w tym wypadku "dane dotyczące zakupów". W części "Wybierz format danych" wybierz rozszerzenie pliku, w jakim chcesz zapisać i otrzymać dane:

  • html – jeśli chcesz w przejrzysty sposób zapoznać się z danymi
  • csv – jeśli chcesz analizować dane lub przekazać je innemu administratorowi.

    Kliknij [Utwórz kopię].

O tym, że zestawienie z zakupami jest gotowe, damy Ci znać e-mailowo. W powiadomieniu znajdziesz link do pobrania pliku. Możesz to zrobić w ciągu 7 dni. Po tym czasie konieczne będzie ponowne wygenerowanie zestawienia.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

primates
#7 Wielbiciel#

Super, dziękuję, zadziałało... ale zakres danych jest słaby - np. brak kategorii. Generalnie w dzisiejszych czasach nawet mbank robi analizy przelewów z podziałem na kategorie i udostępnia je każdemu nawet w aplikacji.... brakuje takiej funkcjonalności w Allegro...

oznacz moderatorów