anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy można wznowić zamkniętą dyskusję z Allegro?

Client:101949118
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry! Pomyłkowo zakończyłem dyskusję z Allegro, którą właśnie otworzyłem. Problem z zamówieniem nie został rozwiązany. Jak mogę go ponownie uruchomić?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:101949118, możesz podać numer zamówienia, który był związany z Dyskusją? Dasz też znać, w jaki sposób problem nie został rozwiązany? 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Client:101949118
#7 Wielbiciel#

To jest pierwszy problem: Sprzedawca (sklep [edycja]) twierdzi, że podany przeze mnie numer jest nieprawidłowy. Dokładniej na koncie Allegro w szczegółach zamówienia wskazany numer zamówienia dd023a11-998a-11ec-abd9-574009c4166e. W Baselinkerze wskazany #384478539. 

STATUS PŁATNOŚCI - "Płatność zakończona". Z mojej karty potrącono kwotę 3799 zł.

Paczka powinna dotrzeć do mnie jutro, ale zamówieniе ma status "opłaconе" i nie zostalo jeszcze wysłane. Zadałem sprzedawcy pytania przez Allegro, ale nie otrzymałem żadnych odpowiedzi, zadzwoniłem do 34 310 60 00, ale powiedzieli mi, że nie mogą znaleźć mojego zamówienia. Kiedy zadzwoniłem po raz drugi, powiedzieli, że produkt jest niedostępny. Wprawdzie mają ten produkt w swoim sklepie, ale już w wyższej cenie. Myślę, że w związku z wojną na Ukrainie i dużym popytem na kamery termowizyjne, po prostu zdecydowali się sprzedać ten produkt temu, kto zaoferuje najwyższą cenę.

Pilnie potrzebuję tego produktu, ponieważ któregoś dnia muszę pojechać na Ukrainę, żeby walczyć. I nie mam towarа, nie mam pieniędzy.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

AGD-SERVICE
#13 Ambasador#

Możesz dalej walczyć "o swoje". To potrwa - tydzień, 2 lub 3 tyg. 

Niestety, sprzedawcy u nas też muszą dbać o swój interes. Ceny czasem po prostu idą z dnia na dzień do góry. Więc nie dziw się, że sprzedawca anulował Twoje zamówienie w przypadku, gdy następny towar będzie musiał kupić powyżej ceny sprzedaży. To doprowadziłoby do bankructwa firmy.

Ze swojej strony - na ile było mnie stać - przekazałem w datkach pieniężnych na pomoc "sąsiadom". Zaangażowałem się w pomoc - z tego powodu miałem opóźnienia na Allegro, za co otrzymałem "stosowne" negatywne i obniżające komentarze (brak czasu). Jeszcze dołożę nieco do zbiórek towarów w szkołach i ponownie zorganizuję dodatkową zbiórkę przed sklepem.

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:101949118 Poprosiłam w Twoim imieniu o wznowienie Dyskusji i wypowiedź pracownika Allegro. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

AGD-SERVICE
#13 Ambasador#

A co da wznowienie dyskusji?

Sprzedawca nie sprzeda towaru poniżej ceny zakupu.

Taka sytuacja doprowadziłaby do bankructwa naszych firm.

Czy tego chcesz? Sam przekazałem co mogłem w datkach dla Ukrainy...

Do puszek przed kościołem - ile mogłem to dałem.

Czekam na uchodźców - lada dzień mają być. Też dam co będę mógł. Wszyscy na to "łożą", bez żadnego słowa, ile kto może, do puszek przy kościołach, na konta fundacji, zbiórki gotówki w szkołach, zbiórki rzeczy w szkołach i punktach.

 

Lecz nie wymagaj od naszych firm, żeby były "na stratach". 

Tak samo Allegro - oni nie odpuszczą nawet 20 gr prowizji, gdy uznają odwołanie za niesłuszne.

Allegro Ci nie pomoże - odstąp od transakcji. Kup nowy przedmiot. Wystaw jakąś aukcję charytatywną - pomoc Ukrainie - gwarantuję Ci, że będziesz miał jakiś odzew. 

"Chwała Ukrainie"...

 

oznacz moderatorów