anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy można zapłacić za przedmiot z dwóch źródeł?

MAMY ROZWIĄZANIE!
wyshka
#7 Wielbiciel#

Otrzymałam kartę podarunkową jednak przedmiot który mnie interesuje jest trochę srozy od środków na karcie. Pytanie czy jest jakiś sposób aby zapłacić z niego po części z karty a resztę przelewem? 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@wyshka Oczywiście 🙂 Podczas zakupu będziesz miała możliwość dopłacenia różnicy 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
wyshka
#7 Wielbiciel#

Dziękuję 🙂

oznacz moderatorów
wyshka
#7 Wielbiciel#

A czy mogę wiedziec jak należy to zrobić bo próbowałam i dodałam kartę podarunkowa jako nowa kartę ale odrzuciło zakup z powodu niewystarczających środków co jest oczywiste. Próbowałam tez dodać kartę podarunkowa w miejscu do tego przeznaczonym ale się nie udało. Kartę mam my edenred. Mogę prosić o instrukcje jak mam wykonać taka płatność?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@wyshka na Allegro można płacić za zakupy kartą podarunkową Edenred, chyba że jest to karta limitowana (przypisana do określonej kategorii). Dodaje się ją podczas płatności podając numer karty, datę ważności i kod CCV. Po uzupełnieniu pól kliknij "Użyj tylko raz". Nie można natomiast użyć karty przedpłaconej Edenred. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
wyshka
#7 Wielbiciel#

Właśnie spojrzałam i karta jest prepaid czyli rozumiem że nie mam opcji nią zapłacić, szkoda. Dziekuje za odpowiedź. 

oznacz moderatorów