anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę anulować zwrot?

Client:79721839
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry. Czy jest możliwość anulowania zwrotu? otrzymałam rzecz po czym okazało się, że jest za mała i potrzebuje rozmiar większej. Na aukcji nei było nic na temat wymiany więc kliknęłam zwrot. Chce żeby ten zwrot anulować a żeby tylko sprzedawca wymienił mi rzecz na większą bez zwrotu kosztów itp. Czy jest to możliwe?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:79721839 Pisz do sprzedawcy a nie na forum, wymiana wiąże się z kosztami odesłania i przysłania ponownie ( po Twojej stronie ) , jak masz smarta lepiej zwrócić i kupić ponownie inny rozmiar 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:79721839
#7 Wielbiciel#

Pisałam i wygodniej jest zrobić wymianę, tylko sprzedawca też nie wie czy można anulować zwrot i zmieniać na wymianę, dlatego napisałam tutaj. Jeśli chodzi o koszty i tak musiałabym je ponieść za przesyłkę.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:79721839 Odeślij towar do sprzedawcy w ramach tego zwrotu i napisz mu w mailu, aby nie zwracał pieniędzy, ponieważ nie było to odstąpienie od umowy, tylko aby Ci dosłał inny rozmiar. Za ponowną wysyłkę musisz zapłacić. Jeżeli to był Smart, nic nie pisz sprzedawcy, tylko poczekaj na zwrot pieniędzy, a potem kup ponownie inny rozmiar, będziesz miała znowu darmową dostawę.

oznacz moderatorów

Client:79721839
#7 Wielbiciel#

Dziękuję! 🙂

oznacz moderatorów