anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę oznaczyć sprzedawcę, u którego nie chcę robić zakupów?

s_john
#7 Wielbiciel#

Cześć,
są sprzedawcy, których z jakiegoś powodu nie darzę zaufaniem. Trudno jest za każdym razem sprawdzać w historii zakupów, czy u danego sprzedawcy już coś kupowałem a tym bardziej pamiętać po kilku latach, że coś było nie tak.
Czy mogę oznaczyć sprzedawcę, u którego nie chcę robić zakupów i żeby mi to jakoś wyskakiwało jak przy kolejnych zakupach dodaje od niego coś do koszyka?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Tak w głowie, zapamiętać i nie kupować jak nie chcesz. Systemowo nie da się.

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

@s_john Niestety takiej opcji nie ma, choć za jej wprowadzeniem są zarówno Kupujący jak i Sprzedający.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

Jest na to sposób stary i znany. Poprosić  sprzedającego żeby dodał cię do listy nieaktywnych. Podobno to działa  bo sprzedający woli mieć cię z głowy.

Szkoda tylko że najpierw trzeba coś kupić.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Nie tak od razu teraz dopiero po 3 niespłaconym zakupie będzie można wpisać na listę .

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

@br. Trzeba z 1 tego samego powodu 3 razy wydymać sprzedawcę w ciągu 180 dni - dopiero wtedy może dodać do czarnej listy, ale to na 180 dni, później abolicja. Jeśli wydymasz z 1 powodu 2 razy w ciągu 180 sprzedawcę, to jest to zupełnie bezkarne. A że powodów jest cała lista, to dymając 2 razy w ciągu 180 dni *ilość powodów - czuj się królem gnębienia, zgodnie z regulaminem allegro.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@drekenzes  Szkoda,  nie  wiedziałem o najnowszych ulepszeniach, niestety nie jestem królem dymania  sprzedawców,  ba nawet czeladnikiem jeszcze nie jestem....😅

oznacz moderatorów