anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę przelewem pocztowym zapłacić allegropay??? Jeżeli tak to w jaki sposob

bzyk1923
#7 Wielbiciel#
 
2 ODPOWIEDZI 2

Odp.: Czy mogę przelewem pocztowym zapłacić allegropay??? Jeżeli tak to w jaki sposob

xyz96
#21 Demiurg#

@bzyk1923 Do wyboru masz BLIK i szybki przelew. Kliknij szybki przelew i zobacz, czy jest tam opcja "płacę przelewem tradycyjnym". Jeśli nie ma, nie zapłacisz na poczcie. Jeśli jest, wybierz "płacę przelewem tradycyjnym" skopiuj dane do przelewu lub wydrukuj gotowy blankiet i zapłać na poczcie; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/allegro-pay/jak-splacac-swoje-zakupy-z-allegro-pay-rK7AmryEa...

Odpowiedz
Ładowanie...

Odp.: Czy mogę przelewem pocztowym zapłacić allegropay??? Jeżeli tak to w jaki sposob

la_nika
Moderator
Moderator

@bzyk1923 wybranie przelewu tradycyjnego zamiast zapłaty w aplikacji wiąże się z pewnymi niedogodnościami: przelew jest księgowany ręcznie, co zajmuje nawet do 3 dni, w razie jakiejkolwiek nadpłaty (poza spłatą całkowitą) będzie przekalkulowany na nowo cały harmonogram spłat, spłata w panelu jest bezpłatna, a przelew poza panelem może być obarczony kosztami, każda umowa ma inny numer rachunku do spłat, a co za tym idzie - spłata kilku różnych koszyków to kilka osobnych przelewów, gdyby zdażyła się pomyłka w przepisywaniu numeru konta umowa nie jest wstrzymywana na czas wyjaśnienia pomyłki, więc mogą zostać naliczone odsetki. 
Jeżeli jednak nie masz możliwości zapłacenia w inny sposób, możesz opłacić zakup na poczcie numer rachunku wraz z danymi uzyskasz w zakładce “Szczegóły płatności”, a następnie “rachunek do spłaty”.

   Monika
   Moderator


   _____________
   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
Odpowiedz
Ładowanie...