anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

czy mogę w bezpieczny sposób sfinalizować transakcję przez Allegro Program Ochrony Kupujących.

Client:46121375
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

xyz96
#21 Demiurg#

Teoretycznie tak, ale w niektórych sytuacjach POK nie działa.

https://allegro.pl/regulamin/pl/zalacznik-9

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

brzmi to tak:
czy mogę kupić coś i od razu wrzucić w dyskusję ze sprzedającym i włączyć POK? 😂 🤣

oznacz moderatorów

Client:46121375
#7 Wielbiciel#

Ze sprzedającym rozmowa trwa już od dłuższego czasu i sprzedający chce całą kasę przed wysłaniem swojego towaru, a NIEMAŁĄ sumę chce mieć na przelewie przez allegro. !!!. I stąd moje pytanie.! 

 

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@Client:46121375 Bo tak się jakoś przyjęło, że wpłacasz, a potem otrzymujesz towar. Na tym to tutaj polega. Mało kto oferuje wysyłkę za pobraniem. POK jest w przypadku, gdybyś tego towaru nei dostał, albo jakby znacząco odbiegał od opisu. I teraz tak - jeśli sprzedający jest już jakiś czas na Allegro i ma sporo komentarzy, zasadniczo możesz wysyłać kasę i czekać na towar. Jeśli ma negi, szczególnie opisujące np. jakieś kanty - wiadomo, że nie. Pozyższe nie dotyczy Allegro Lokalnie, bo tam szansa na wtopienie jest porażająco wysoka. 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

__RPM_
#14 Krzewiciel#

@Client:46121375  Zakup oznacza prawny obowiązek zapłaty. Jeśli było napisane na aukcji że opłata przed wysyłką i tak właśnie kupiłeś to musisz zapłacić przed wysyłką!

 

Na przyszłość szukaj aukcji z płatnością przy odbiorze i dopłać z własnych środków za sprawdzenie przesyłki przy dostawcy.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

noo too od razu było pisać 🙂 albo inaczej, pokaż linka 🙂

oznacz moderatorów

__RPM_
#14 Krzewiciel#

@Client:46121375  Nie. Najpierw musisz finalizować ze Sprzedającym.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Może niech rozpocznie dyskusję przed zakupem jeszcze 😂 🤣

oznacz moderatorów