anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę wybrać płatność przelewem tradycyjnym nawet jeśli mój bank jest na liście?

Client:104144017
#4 Eksplorator#

Czy pomimo, że mam konto w jednym z wymienionych banków do zapłaty (z zaznaczeniem; kartą lub blikiem, szybki przelew transfer itd) za towar zamówiony, czy mogę dokonać przelewu tradycyjnego?

Jest bowiem informacja od Allegro:

"Jeśli Twojego banku nie ma na powyższej liście, płatność możesz uregulować płacąc kartą lub przelewem tradycyjnym"

i martwię się, że to przekreśla moją możliwość zapłacenia tradycyjnym przelewem.

Proszę o odpowiedź.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

LEW433
#21 Demiurg#

Zawsze możesz, w niczym nie przeszkadza taka forma płatności, oczywiście jeżeli ci odpowiada, bo taki przelew idzie dłużej i pamiętaj że musi być szczegółowo wypełniony.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:104144017 Tak, zawsze masz możliwość wykonania przelewu tradycyjnego przez Allegro Finanse lub zwykłego przelewu poza Allegro. Przelew tradycyjny jest wtedy, gdy na liście banków wybierzesz opcję "przelew tradycyjny" i zrobisz przelew na poczcie lub na stronie swojego banku, dokładnie na dane pokazane przez Allegro po wyborze tego rodzaju przelewu. 

Możesz też zrobić zwykły przelew, czyli przelew bezpośredni na konto bankowe sprzedającego, o ile on Ci poda numer tego konta. Na Allegro możesz płacić przelewem tradycyjnym przez Allegro Finanse i zwykłym przelewem, poza Allegro, bezpośrednio na rachunek bankowy sprzedawcy. 

Przelew tradycyjny to przelew za pośrednictwem Allegro, a zwykły przelew to przelew bez pośrednictwa Allegro. 

oznacz moderatorów