anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę zapłacić jedną płatnością za zakupy Kup teraz i wygraną licytację u tego samego sprzedawcy?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Kinia57
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
pulkownik66
#19 Nestor#

@Kinia57  Tak

oznacz moderatorów
Kinia57
#7 Wielbiciel#

A w jaki sposób, bo niestety nie umiem tego zrobić?

oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

@Kinia57  musisz wejść w kupione- odptaszkować co chcesz zapłacić i na dole masz zapłać

oznacz moderatorów
Kinia57
#7 Wielbiciel#

No to jest jasne. Ale jak kupuję przedmiot przez Kup teraz, to muszę od razu za niego zapłacić i dopiero po tej płatności pojawiają mi się w Moje zakupy.

oznacz moderatorów
markam43
#13 Ambasador#

@Kinia57 Zobacz mój post na dole.

oznacz moderatorów
__RPM_
#14 Krzewiciel#

@Kinia57  Kupujesz Teraz i zaczynasz płacić jednak nie kończysz płatności. Przed połączeniem z bankiem przerywasz. Wracasz do Kupionych. Płatność będzie widniała  jako rozpoczęta. 

 

Wtedy zaznaczasz w Kupionych Kup teraz oraz Licytacje i na dole strony wysunie się przycisk Zapłać.

oznacz moderatorów
Kinia57
#7 Wielbiciel#

Wielkie dzięki. Nie wpadłam na to. Powinno być to zdecydowanie łatwiejsze, a nie na zasadzie kombinowania. Kiedyś można było łączyć różne rodzaje zakupów i płatności za nie. Jeszcze raz dziękuję.

oznacz moderatorów
__RPM_
#14 Krzewiciel#

@Kinia57  Tak było. Pamiętam. Z nieznanego mi powodu allegro woli to utrudniać.

Im się chyba wydaje, że wiedzą lepiej co Kupujący chcą kupić.

oznacz moderatorów
markam43
#13 Ambasador#

@Kinia57 Jeśli masz już wygraną licytację i chcesz dokupić towar w Kup teraz, to dokup, ale po przekierowaniu do banku nie płać. Potem wejdź w zakładkę Kupione, anuluj rozpoczętą płatność, następnie kliknij Ponów płatność, zaznacz po lewej stronie przedmioty z licytacji i Kup teraz i na samym dole kliknij Zapłać.

oznacz moderatorów
Kinia57
#7 Wielbiciel#

Wielkie dzięki za informację. Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
markam43
#13 Ambasador#

@Kinia57 Proszę uprzejmie, na mnie zawsze możesz liczyć 🙂

oznacz moderatorów