anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę zapłacić za zakup osobiście w licytacji?

Shadow2011
#8 Zapaleniec#

Witam mam pytanie odnośnie wygranej licytacji, tj wygrałem licytacje monet, okazało się że sprzedający jest z mojego miasta, i zadzwoniłem czy muszę opłacać przez Allegro czy mogę osobiście i kontynuowałem licytacje gdzie wygrałem łącznie 5 licytacji, moje pytanie jest następujące czy rzeczywiście mogę zapłacić za zakup osobiście w licytacji, nie licytacji lokalnej, by później sprzedający mógł o tym powiadomić zespół allegro, aby w moich zakupach widniało że opłaciłem licytacje

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#

Na pewno możesz zapłacić przy odbiorze osobistym, kwestia ustaleń ze sprzedawcą. Weź tylko od sprzedawcy pokwitowanie wpłaty, abyś miał dowód, że zapłaciłeś. Jeśli na Allegro będziesz miał transakcję nieopłaconą, nie przejmuj się tym, nikt nie będzie z tego powodu wyciągał żadnych konsekwencji, poza tym będziesz miał dowód wpłaty.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Możesz ,umów się ze sprzedawcą a wpłatę możesz zrobić przy odbiorze lub poprosić go o numer konta do bezpośredniego przelewu za monety bez kosztów wysyłki. Robiąc przelew masz potwierdzenie opłacenia transakcji.

oznacz moderatorów