anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę zmienić komentarz jako kupujący?

PSIOK
#7 Wielbiciel#

Podczas wystawiania oceny  sprzedającemu pomyliłem się i  zaznaczyłem jedną gwiazdkę. Czy mogę to zmienić ? Bo jest taka sprawa że  sprzedający za to mnie zablokował mimo tego że napisałem że to pomyłka i go bardzo przepraszam.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

xyz96
#21 Demiurg#

@PSIOK Możesz zmienić. Napisz do Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1aab3926-a59f-4f0a-b91a-ab3d4e469201 i poproś o usunięcie komentarza. Po usunięciu wystaw go ponownie w dowolny sposób.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@PSIOK, poprosiłam, aby ktoś skontaktował się z Tobą mejlowo w tej sprawie. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

Sprzedający czeka na usunięcie. Uwierzy przeprosinom, gdy komentarz zniknie, Nie dziw się jego reakcji, to dość częste: "przepraszam pomyłka, oczywiście usunę", a komentarza nie usuwa.

oznacz moderatorów

PSIOK
#7 Wielbiciel#
  • Ja wystawiłem wszystko pozytywnie tylko za opis dałem przez pomyłkę jedna gwiazdkę. To nie jest rozwiązanie aby kogoś blokować.
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

PSIOK tak , ale musisz sobie zdać sprawę z jednego problemu . Każda obcięta gwiazdka wpływa na jakość sprzedaży , a konsekwencje w skrajnych przypadkach mogą być dla sprzedawcy  poważne .

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Poczekaj na kontakt od allegro pisze mr_oma. Jeżeli nie miną czas na wystawienie będziesz mógł wystawić go ponownie

oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

PSIOK  Masz rację. Sprzedawca nerwowy trochę 😀.

Pamiętaj jednak, że można wystawić ocenę z definicji pozytywną, która w liczbie gwiazdek obniży mu średnią.

Nawet w opisie do oceny pozytywnej zdarzały się kwiatki treści: "...zupełnie nie polecam, jakaś firma krzak..." lub podobne.

Negatyw ukryty w pozytywie.

oznacz moderatorów