anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę zrezygnować z licytacji

miracle-so-magic
#7 Wielbiciel#

Witam wygrałem licytacje jednak nie chce zakupić towaru ponieważ zrobiłem to pomyłkowo licytowalem parę przedmiotów i pomyłkowo nadusilem co mogę zrobić

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

@miracle-so-magic

Na Allegro Lokalnie nic nie musisz robić, po prostu nie płacisz. Tam po pięciu dniach bez wpłaty transakcja jest uznana za niebyłą, a umowa jest automatycznie rozwiązywana - tak stanowi regulamin. Po tym czasie licytacja odnawia się sprzedającemu z ceną wywoławczą, a prowizja nie jest mu naliczana.

Na zwykłym Allegro możesz po wygranej licytacji odstąpić od umowy ze sprzedawcą, wysyłając mu mailem swoją rezygnację z zakupu, o ile był to zakup do firmy-sklepu.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@miracle-so-magic Oczywiście że możesz zrezygnować,  ale staraj się myśleć, zanim coś klikniesz, może ktoś bardziej potrzebujący mógłby to kupić.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@miracle-so-magic Ktoś inny mógł wygrać to raz a dwa sprzedawca mógł mieć ofertę z opcją jakiegoś płatnego wyróżnienia , to tej kwoty allegro mu nie odda i przez twoją nieuwagę ktoś traci wtedy nie dziw się jak cię wpisze na CL.

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@miracle-so-magic Jasne, że możesz. Allegro wspiera kupujących. To nic, że sprzedawca nie sprzedał, choć być może gwałtownie potrzebuje pieniędzy na leczenie kogoś bliskiego. Niech se wystawi od nowa, a potem jeszcze raz i jeszcze raz, bo przecież kupujący może bezmyślnie klikać. Co to kogo obchodzi?

Ula

Ula
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@miracle-so-magic Nie daj się tu odpisującym sprzedawcom brać pod pic o leczeniu  🙂 Korzystaj ze swoich praw.

oznacz moderatorów