anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę zwróćić biurko

MAMY ROZWIĄZANIE!
Medmex
#7 Wielbiciel#

Prosto i na temat kupiłem biurko 1,60 tylko że blat jest z 3 części i podczas skręcania okazało się że jest szpara na jakieś 3-4mm między blatem środkowym a blatem po lewej stronie i w żaden sposób nie mogłem pozbyc sie tej szpary która poprostu szpeci całe biurko i moje pytanie jest takie czy jeśli burko zkręciłem w 99% i okazało sie że produkt nie spełnia wymagań to czy bezproblemu mogę go odesłać i dostac zwrot środków??

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2
LEW433
#21 Demiurg#

Zwrócić zawsze możesz ale jak zwrócisz bez podania przyczyny to sprzedający zgodnie z prawem może zmniejszyć zwrot środków o tyle o ile zmniejszyła się wartość tu birka. W takie sytuacji najlepiej reklamować, a najłatwiej poprzez dyskusje opisz sytuacje i sprzedający ma 24godz. na odpowiedź, masz pomoc Allegro i jak sprzedający będzie chciał zobaczyć biurko to każ mu je sobie odebrać, zgodnie z prawem:https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

możesz reklamować jak zwrócisz odstąpiwszy od umowy bez podania przyczyny to zrobisz z siebie nieogarniętego majstra co źle złożył biurko i zepsuł 

oznacz moderatorów