anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę zwrócić produkt mimo wystawienia już oceny sprzedawcy?

Client:45821693
#8 Zapaleniec#

Witam, 

Mam zagwostkę, wystawiłam pozytywna opinie sprzedawcy i oceniłam towar również pozytywnie czy mimo tego mogę dokonać zwrotu? Dziękuję za pomoc. 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:45821693 Zwrotu bez podania przyczyny możesz dokonać przy zakupie od firmy-sklepu. Zwrotu w ramach reklamacji możesz dokonać zarówno przy zakupie od firmy jak i od osoby prywatnej. Komentarz nie ma tu nic do rzeczy.

Poza tym, jeśli chcesz, komentarz możesz zmienić - daj znać, napiszę Ci jak to zrobić.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Client:45821693 tak jako konsument masz prawo do odstąpienia od umowy przez minimum 14 dni od otrzymania towaru .

oznacz moderatorów

exoryna
#14 Krzewiciel#

@mdrogeria 

jako konsument masz prawo do odstąpienia od umowy przez minimum 14 dni od otrzymania towaru

 

jak to rozumiec? Moge odstapic od umowy po 20 dniach?

 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@exoryna Możesz, jeśli sprzedawca daje dłuższy czas na odstąpienie.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

exoryna sprzedający może ustawić inny czas na odstąpienie od umowy lecz nie krótszy niż 14 dni . W przypadku kiedy nie poinformuje konsumenta o terminie czas na odstąpienie wydłuża się o kolejne 365 dni . Nie -wies-🤣 o tym ??

oznacz moderatorów

exoryna
#14 Krzewiciel#

Tak, wiem o tym. Jakos zalozylem, ze jest wszystko 'poprawnie' - czyli sprzedawca powiadomil o 14 dniach.

Juz czaje twoj tok rozumowania.

 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

pozdr.exoryna

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:45821693 Oczywiście, nic w tym nie przeszkadza. Możesz także poprosić Allegro o możliwość ponownego wystawienia oceny.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Nie może poprosić o możliwość ponownego wystawienia oceny, bo to ma zagwarantowane regulaminem, tylko może poprosić o usunięcie wystawionej oceny.

oznacz moderatorów

Client:45821693
#8 Zapaleniec#

Dziękuję wszystkim za szybką odpowiedź. Wolę się upewnić czy jest to właściwe. Oceny raczej nie będę zmieniać bo wszystko było ok. Pozdrawiam

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:45821693 Gwóźdź, więc zagwozd😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Ze sprzedawcą, a nie z sprzedawcą. To też błąd.

oznacz moderatorów