anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy moge otrzymac dostep do GET offers/listing Allegro API? Jesli nie jestem sprzedawca?

Client:49721978
#1 Nowicjusz#

Czy moge otrzymac dostep do GET offers/listing Allegro API? Jesli nie jestem sprzedawca? tylko duzo kupuje! Dostep do API potezebuje do prawidlowego dzialania swojego serwisu internetowego.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:49721978 przykro mi, ale nie będzie to możliwe. API służy głównie monitorowaniu Twojej sprzedaży na Allegro. A także zgodnie z regulaminem aktywacja może wymagać przystąpienia do programu partnerskiego np. programu Allegro VIP co nie jest możliwe bez konta firmowego. 

 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

prezenciq_pl
#7 Wielbiciel#

Jaki poziom sprzedaży należy uzyskać aby otrzymać dostęp do wspomnianego api? Czy przystąpienie do programu Allegro VIP automatycznie pozwala na dostęp do GET offers/listing czy należy spełnić dodatkowo jakieś warunki?

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@prezenciq_pl, tę sprawę wyjaśniliśmy w korespondencji nr 27646744. Obecnie nie spełniasz kryteriów, natomiast nie możemy przekazać Ci szczegółowych informacji.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

prezenciq_pl
#7 Wielbiciel#

Problem w tym, że nie wyjaśniliście tej sprawy tylko Wasz pracownik odpowiedział wymijająco.

Dlaczego nie działacie w sposób jawny i klarowny w tym zakresie i nie chcecie podać kryteriów jakie należy spełnić aby uzyskać dostęp / przystąpić do programu - tak aby wszyscy których to interesuje wiedzieli jakie warunki muszą spełnić? Czyżby na decyzję wpływały osobiste odczucia, dobry humor osoby oceniającej? Czy to działa na zasadzie tego sprzedawcę lubimy to mu dostęp udzielimy, tego nie lubimy to odpowiemy wymijająco?

Pytanie jest proste: jakie kryteria należy spełnić aby otrzymać dostęp do programu Allegro VIP - niezależnie od nicku, adresu, koloru oczu, skóry bądź innych bliżej nieokreślonych cech przedsiębiorcy?

Czy na prawdę nie możecie traktować nas sprzedawców w sposób poważny i partnerski?

oznacz moderatorów