anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy nie można by dodać do KAŻDEGO ogłoszenia wykluczenia dostawy z Chin?

Dzarko
#8 Zapaleniec#

Jak wyżej. Zaczyna się to robić kłopotliwe, bo w tej chwili połowa ogłoszeń (a w niektórych kategoriach pewnie więcej), to oferty z Chin. Czy nie byłoby opcji aby w KAŻDEJ aukcji/ogłoszeniu była opcja wykluczenia? Trzeba przewijać całe podstrony i sprawdzać ile będzie szło. W niektórych kategoriach jest opcja wybrania "dostawa z Polski", ale nie wszędzie.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Allegro tyle pracy włożyło w przygotowanie strony do chińskiego handlu: katalogi, system punktujący sprzedawców, że teraz nie mogą zrozumieć dlaczego klienci są wkurzeni. Dostaniesz odpowiedź, że możesz wybrać dostawę z Polski. Ale to nie wyeliminuje zakupów od chińczyków wysyłanych z magazynów w Polsce. Nie wyeliminuje ich podpinania bubli pod porządniejsze produkty w katalogu i niszczenia w ten sposób opinii o produktach dobrym sprzedającym. Nie pomoże na rosnące niezadowolenie. Jedyne co powoduje to coraz więcej nie porozumień na linii sprzedający-kupujący i niesłusznych negatywów.

oznacz moderatorów

Dzarko
#8 Zapaleniec#

Ja poznaję, póki co, po czasie dostawy. Być może nie trafiłem na razie na coś z magazynu z Polski. Są pewne rzeczy, które mogę kupić z Chin, ale spodni motocyklowych za 300 zeta nie kupię, bo jest spore prawdopodobieństwo konieczności wymiany rozmiaru.

Gdyby chociaż ta "dostawa z Polski" była wszędzie. Ale często jej w ogóle nie ma...

oznacz moderatorów