anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy opcja rat od nowa jest dostepna tylko u okreslonych sprzedawcow?

Client:67773025
#3 Debiutant#

Witam jakis czas temu skorzystałem z opcji raty od nowa wszystko splacone limit do wykorzystania to 900 zł teraz kiedy chce zakupic pewien przedmiot gdzie dostepne sa raty 0% nie ma opcji rat od nowa tylko trzeba wypisac kolejny wniosek kredytowy czy ja jestem slepy czy opcja rat od nowa jest dostepna tylko u okreslonych sprzedawcow?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

Screenshot_2020-12-06 Raty Od nowa - najczęściej zadawane pytania - Pomoc Allegro.png

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:67773025 oferta nie jest dostępna w Ratach Od.nowa.

Raty Od.nowa dostępne są w większości kategorii Allegro. Jeśli w danej ofercie można kupić na Raty Od.nowa, to w formularzu dostawy i płatności znajdziesz [raty od.nowa] jako formę płatności.

Jeśli oferty objęte ratami ZERO nie stanowią przynajmniej połowy wartości Twojego koszyka nie możesz skorzystać z Rat Od.nowa.

Nie jest dostępna w kategoriach, w których raty nie są dostępne

________
Κώστας
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:67773025 Prawdopodobnie próbujesz kupić towar od sprzedawcy z Chin. Wtedy rat Od.nowa nie będzie.

oznacz moderatorów

Client:67773025
#3 Debiutant#

Właśnie najlepsze jest to, że produkt czyli telefon wybrałem wsrod sprzedawcow z rat od nowa natomiast po wejsciu do koszyka sa tylko zwykle raty 0% i tak srednio mi sie chce teraz skladac kolejny wniosek 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:67773025 Po co do koszyka? Szukasz towaru z ratami zero, klikasz Kup teraz (to jeszcze nie jest zakup) i patrzysz na następnej stronie, czy są raty Od.nowa. Są, to wybierasz.

oznacz moderatorów

Client:67773025
#3 Debiutant#

Tak tak masz racje ale mimo wszystko czego nie klikne pojawiaja sie tylko zwykle raty zero procent 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

No to prawdopodobnie sprzedawca Chińczyk 🙂

oznacz moderatorów

Client:67773025
#3 Debiutant#

No oki dzieki za pomoc 

oznacz moderatorów