anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy otrzymałem raty PayU?

klakier21x
#8 Zapaleniec#
  • Dzień dobry, chciałem kupić przedmiot na raty. Złożyłem wniosek, został on zaakceptowany.
  • Przeszedłem do strony banku i nie mogłem się zalogować, by dokonać przelewu. Jak teraz wygląda sytuacja ? Czy wniosek ruszył ? W przedmiotach zakupionych nie ma przedmiotu, który miał być zabrany na raty a widnieje cały czas w koszyku. Czy przy braniu czegoś na raty, jest możliwość zalogowania się przez aplikację w telefonie na konto lub blikiem?
oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

@klakier21x Nie ruszył. Dopiero po pozytywnej decyzji przez banku i twojej akceptacji zakupiony przedmiot znajdzie się w "Moje zakupy", jeżeli jest jeszcze w ofercie, przeczytaj: https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/informacje-ogolne/jak-kupowac-na-raty-rKxBgYZnDIX#jak-wypeln...

oznacz moderatorów

klakier21x
#8 Zapaleniec#

Czytałem. Jednak przelewu i tak zrobić nie mogę, bo jak wejdę w maila z linkiem, wypełnię jeszcze raz placówkę i będę chciał przejść dalej, to wyskakuje komunikat, że nie mogę nic zrobić, bo jest weryfikowany. Czyli gdzieś tam zgłoszenie padło, ale jest nieskończone. Czy w takim wypadku dostanę maila, że "raty" zostały anulowane, bądź też nieprzyznane ?

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@klakier21x, Twój wniosek jest obecnie w trakcie weryfikacji. Proszę Cię o chwilę cierpliwości - wnioski ratalne są rozpatrywane przez banki zazwyczaj do 5 dni roboczych.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

klakier21x
#8 Zapaleniec#

Czyli ok. Jeśli nie został potwierdzony, to zostanie anulowany bez żadnych konsekwencji?

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@klakier21x,  jeśli nie zlecisz przelewu weryfikacyjnego, wniosek ratalny nie zostanie przesłany do banku.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@klakier21x Bez przelewu weryfikacyjnego 1 zł nie otrzymasz rat, więc musisz wykonać ten przelew. Sprawdź dokładnie, czy masz taką możliwość, jeśli nie, możesz poprosić o pomoc tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=03326446-3f17-47ae-adf1-2d52e1419d5a

Możesz też zostawić ten wniosek - do zakupu nie dojdzie, wniosek zostanie po kilku dniach anulowany - i zacząć wszystko od początku. Wybierz przedmiot i złóż nowy wniosek.

oznacz moderatorów