anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy po dwóch latach od zamówienia mogę ubiegać się o zwrot pieniędzy?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:37586970
#8 Zapaleniec#

Hej ;),

Dwa lata temu miałam taką sytuację, że zamówiłam produkty na Allegro za ponad 200 zł (lustra). Przesyłka przyszła kurierem, nie odebrałam jej i wróciła do sprzedawcy. Jakiś czas nie kontaktowałam się w tej sprawie ze sprzedawcą, ale w końcu napisałam z prośbą o zwrot pieniędzy. Odpisali mi, że zrobią zwrot jednak do tej pory tego zwrotu nie zrobili i nie odpowiadają na maile. Czy po takim czasie mogę coś jeszcze zrobić?

Z góry dziękuję za info 🙂

 

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
kostas11
#21 Demiurg#

@Client:37586970 a może zrobili i masz tu saldo po 2 latach masz pamięć 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
ZibiK30
#18 Luminarz#

Trochę Cię potraktowali jak Ty ich 😉 Chyba że jednak zwrócili jak sugeruje @kostas11 

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów
Client:37586970
#8 Zapaleniec#

Nie, nie mam żadnego zwrotu w tym miejscu, które wskazał @kostas11 . Paczki nie odebrałam, bo akurat nie było mnie w domu. 

oznacz moderatorów
ZibiK30
#18 Luminarz#

@Client:37586970Pisz do sprzedawcy (nie odpowiada to dzwoń, podaj mu linka do tej dyskusji), mam nadzieje że masz jakieś sensowne wyjaśnienie powodu nieodebrania towaru. Zobacz co napisze i daj znać. Tylko pisz neutralnie nie na zasadzie żądań, to nie zawsze działa a tylko dodatkowo buduje "mur" 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Client:37586970 Możesz poprosić o pomoc Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=65a29468-5e40-4672-a8d6-e0a1f77e6d3a&subjectId=5d429015-5... Jeśli sprzedawca jest jeszcze aktywny na Allegro, otrzyma odpowiedni komunikat.

oznacz moderatorów
Client:37586970
#8 Zapaleniec#

@xyz96 właśnie jestem po rozmowie z panią na czacie 🙂 i sprzedawca został poinformowany, powinien odpowiedzieć w ciągu 48 godzin. 

Bardzo Wam dziękuję za pomoc 🙂

oznacz moderatorów