anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy przedterminowa spłata rat PayU pozwala na zwrot odsetek?

scomander
#1 Nowicjusz#

Interesuje mnie zakup jednego produktu. Niestety na chwilę obecną nie mogę sobie pozwolić na jego zakup bez rat. Jedyna oferta jest zaproponowana przez PayU i wynosi ona 11/10 ceny danego produktu.

Czy jeżeli w następnym miesiącu spłacę całość to czy naliczone mi odsetki zostaną zwrócone?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

@scomander Po wcześniejszej spłacie rat odsetki zostaną naliczony tylko za czas do chwili spłaty.

oznacz moderatorów

scomander
#1 Nowicjusz#

Czyli nadpłata zostanie mi zwrócona na konto?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@scomander O szczegóły pytaj już dział Allegro, który zajmuje się ratami; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=03326446-3f17-47ae-adf1-2d52e1419d5a

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@scomander, w opisanej sytuacji odsetki nie zostaną Ci zwrócone. Rozważ Allegro Pay - to darmowa usługa, która umożliwia dwie opcje. Możesz spłacić swoje zakupy w ciągu 30 dni lub podzielić płatność na 3, 5, 10 lub więcej miesięcznych spłat. Jeśli posiadasz Smart! możesz rozłożyć zakup na 3 części bez dodatkowych opłat. Więcej o Allegro Pay dowiesz się stąd

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

kawasaki1975
#7 Wielbiciel#

No tak ale jeżeli zaznaczę 20 rat i dojdzie mi 700zl na więcej od 2800 a spłacę to w 5 ratach to dalej będę musiał oddać 700 wiecej

oznacz moderatorów