anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy przy płatności kartą będę mógł w razie czego skorzystać z Programu Ochrony Kupującego?

Client:66216076
#4 Eksplorator#

Tak jak w temacie. Dodam jeszcze, że to jest aukcja bez opcji kup teraz tylko ogłoszenie. Płatność miała się odbyć jednak dalej przez allegro lokalnie, sms-em od allegro gdzie byłem poproszony o podanie danych jak: imię, nazwisko, adres, e-mail i dane karty. 

Moje pytania to: Czy to jest bezpieczne i czy mógłbym w takiej sytuacji skorzystać z Programu Ochrony Kupującego?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

pinsplash
#21 Demiurg#

@Client:66216076  Czyś Ty...? Przecież to wałek !!!! Allegro nie wysyła sms i nie prosi o dane email i karty! Mam nadzieję że nie zapłaciłeś???

Jak zapłaciłeś - to zastrzeż kartę, zgłoś na policję i do Allegro ( aby zablokowali to konto)

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Client:66216076
#4 Eksplorator#

Dziękuje za odpowiedź, i na szczęście nie zapłaciłem

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:66216076 Nie płać w taki sposób, oszukają Cię.

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Allegro Lokalnie jest bezpieczne. Po to jest stworzone, że podjeżdżasz sobie kilka km do sprzedającego (lokalnie) i możesz oglądnąć przedmiot przed zakupem.

Jak pooglądałeś sobie przedmiot przed zakupem - to jak chcesz skorzystać z POK?

Dlaczego zakładasz od razu korzystanie z POK, pomijając reklamacje?

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów