anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy przy wypełnianiu formularza Allegro Protect trzeba zrobić zdjęcie dowodu jako potwierdzenie?

Client:48693821
#7 Wielbiciel#

Czy przy wypełnianiu formularza allegro protect trzeba zrobić zdjęcie dowodu jako potwierdzenie tożsamości? 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:48693821 A dostałeś taką prośbę w korespondencji z Allegro? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

glenmoranghie
#14 Krzewiciel#

Pewnie znów jakieś oszustwo.

@ko_alka  zajmij proszę jednoznaczne stanowisko.

oznacz moderatorów

Client:48693821
#7 Wielbiciel#

Allegro wysłało mi link właśnie z tym allegro protect i trzeba zrobić zdjęcie dowodu z obu stron jako potwierdzenie tożsamości. Nie chcę podawać takich informacji bo nie jest to bezpieczne. Ale jednak chciałabym zwrot pieniędzy. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak jest nawet w regulaminie, masz wybór albo...albo.zdjęciem każdej ze stron dokumentu tożsamości z imieniem, nazwiskiem i datą ważności (w przypadku Konta Junior, kserokopią każdej ze stron legitymacji szkolnej obejmującą następujące dane: imię i nazwisko oraz datę ważności), przy czym Spółka może zrezygnować z tego wymogu, w sytuacji gdy decyzja o przyznaniu rekompensaty Kupującemu nie budzi wątpliwości (w szczególności gdy Kupujący został zweryfikowany na podstawie art. 2.6 lit. a Regulaminu Allegro)

oznacz moderatorów

Client:48693821
#7 Wielbiciel#

A da się jakoś w inny sposób odzyskać pieniądze? 

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Rekompensaty nie da się.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:48693821 Jeżeli Allegro zażądana takiej potwierdzenia to musisz podać inaczej nie otrzymasz rekompensaty, Składałeś wniosek do Allegro Protect?

oznacz moderatorów

glenmoranghie
#14 Krzewiciel#

Pod warunkiem że to allegro żąda, a nie jakiś oszust wyłudzacz. 
Parę razy korzystałem z protecta, ostatnio w styczniu br. Nigdy allegro nie żądało ode mnie zdjęcia dowodu.

oznacz moderatorów

Client:48693821
#7 Wielbiciel#

Kilka innych osób również korzystało i nie musialo podawać takich rzeczy. Nie wiem co robić.. 

oznacz moderatorów

Client:48693821
#7 Wielbiciel#

Dokładnie, otrzymałam link do allegro protect i tam jest napisane ze trzeba zrobić zdjęcie dowodu z obu stron jako potwierdza tożsamości. Wydaje mi się że moje konto jest wystarczające i nie trzeba nic potwierdzać. Dodatkowo podawanie takich danych nie jesy bezpieczne

oznacz moderatorów