Autoryzacja nie powiodła się.
Odśwież stronę i spróbuj jeszcze raz.
Reklamowałem deskę Sup.reklamacja uznana,z tym że sprzedający nie posiada już tego modelu i proponuje inny,ignorując moje żądanie zwrotu gotówki i rozwiązania umowy.twierdzi że ma prawo zaproponować inny model.moim zdaniem jest to zmiana warunków zawartej umowy bez zgody kupującego.
@wojgaz73 jeśli zakupiony przez Ciebie produkt dotarł uszkodzony, nie działał od razu po zakupie, ma wadę lub zepsuł się w trakcie użytkowania, sprzedający powinien doprowadzić towar do jego zgodności z umową – na przykład naprawić go lub usunąć wadę.
@wojgaz73 sprzedający pewnie nie posiada już tego samego modelu w sprzedaży dlatego zaproponował inny - jednak musisz wyrazić zgodę by mógł go wymienić. Jeśli nie wyrażasz zgody to pozostaje mu naprawa bądź zwrot środków.
Sprzedawca może wymienić reklamowany produkt na wyższy/lepszy model, jeżeli wymiana na taki sam jest niemożliwa.
Jeżeli chodzi o zwrot gotówki, to możesz go żądać dopiero przy drugiej reklamacji.
Ps. Sprzedawca miał nawet prawo odrzucić twoją reklamacje, powołując się na art 43d ust 1 ustawy o prawach konsumenta. Ustawa wyraźnie mówi, że masz prawo rządać naprawy lub wymiany.
@wojgaz73 może wymienić na inny ale nie gorszy niż ten co kupiłeś i spełniający minimum te same parametry lub lepszy.