anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy sprzedający może zmienić czas dostawy po tym jak złożę zamówienie?

IMajaaaB
#7 Wielbiciel#

Chciałabym kupić dość drogi przedmiot, którego czas dostawy w tym momencie wynosi ok. 70 dni, ponieważ według sprzedającego, idzie z zagranicy. W ofercie znajduje się 50 sztuk, więc oprócz mnie inni użytkownicy mogą złożyć zamówienie. Mam pewne obawy co do wiarygodności oferty, ale cena jest bardzo przystępna, więc obawiam się, że po złożeniu zamówienia sprzedający zwiększy czas dostawy do 180 dni (po 180 dniach przestaje działać program ochrony kupujących). Czy coś takiego jest możliwe?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mdrogeria
#21 Demiurg#

@IMajaaaB nie , nie może , liczy się moment przybicia oferty  . Obraz oferty z chwili zakupu odnajdziesz w zakładce ,, moje zakupy - szczegóły ,, klikając w nazwę produktu .

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@IMajaaaB 😁 Tanio - nie musi oznaczać : najkorzystniej. Sprawdź SKĄD jest wysyłka. Jak Chiny ( czy inny kraj spoza EU) możesz mieć do dopłacenia VAT ( 23% ) i cło ( jak towar drogi). To płacisz TY nie sprzedajacy. Tak przesyłka może sie wydłużyć bo jest z reguły wysyłana najtańszą opcją.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

IMajaaaB
#7 Wielbiciel#

Doliczenie dodatkowych kosztów po opłaceniu przesyłki z Allegro? Czy to możliwe?

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@IMajaaaB Tych kosztów nie dolicza Allegro ani Sprzedający tylko Urząd Celny ....

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Oczywiście że mogą dojść koszty, było to 50Euro cena i może dojść cło itd. oczywiście że nie musi, pamiętaj że takie oferty są ryzykowne. Ma 70 dni na wysłanie a jak nie wyśle to odda środki i co ma kasę przez 70dni!

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Tanio ,nie oznacza że jest to bardziej opłacalne . Może dojść cło a potem problemy z ewentualną reklamacją oraz zwrotem.

oznacz moderatorów