anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy sprzedający musi podać w aukcji informację o zapoznaniu się regulaminem?

PANDORIUM
#7 Wielbiciel#

Witam, zakupiłem drzwi, po czym dostałem informację że sprzedawca dostarczy drzwi swoim transportem, podjedzie najbliżej jak się da i nie dostarczy drzwi pod numer domu.. Muszę sobie zapewnić pomoc. Te informacje ma zawarte w zakładce o sprzedającym gdzie ma regolamin który o tym mówi. Ale w aukcji nie ma podane informacji a żebym zapoznał się z regolaminem.. Teraz jak to jest z dostarczeniem przesyłki. Kupiłem je gdyż na aukcji nie ma nic o regolaminie, jest normalny koszt dostawy, nie transportu. Ja pracuje do17 a w domu jest tylko żona w 8 miesiącu ciąży.. Czy sprzedający jako firma musi takim przypadku zamieścić info ze przed zakupem muszę przeczytać regolamin? Bardzo proszę o szybką odp. Pozdrawiam Krzysztof

 

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23

kostas11
#21 Demiurg#

@PANDORIUM ale żaden kurier Ci tego gabarytu nie wniesie 😞 Więc jeśli chodzi Ci o znalezienie powodu do przyczepienia się to powiem w tajemnicy ( może odstąpić od umowy - zwrot allegro ) nawet przed dostawą i poszukać innej oferty 🙂

Wszystkie zakładki w ofercie są integralną częścią umowy więc nic nie zrobisz 😞 regulamin i wszystkie informacje są w każdej ofercie więc nie ma potrzeby na koniec zaznaczać że zapoznałeś się z regulaminem jak ma to miejsce w sklepach internetowych 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@kostas11 , to jak skorzysta z odstąpienia, jak już to do niego wyjechało (sądząc z pilności tematu), to będziemy mieli za chwilę temat - "czy sprzedawca musi podać w aukcji informację o zapoznaniu się z warunkami zwrotów?", w kontekście poniesienia kosztów zwrotnej przesyłki 😎

oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#

Powiem Ci tak, jesteś chłop dorosły to powinieneś wiedzieć jak załatwić taką sprawę. Jak przywieźli mi pralkę i nie chciało mi się dźwigać na 4 piętro bez windy to dałem chłopakom z transportu 100 zł. Tak szybko targali na górę że ja na pusto ledwo za nimi nadążyłem. Nikt za dramo Ci tego nie zrobi, stać Ciebie na drzwi to daj ludziom zarobić parę groszy za wniesienie zamiast tu płakać.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@PANDORIUM Żaden sklep sprzedającvy przedmioty wielkogabarytowe nie dostarcza do mieszkania klienta bez dodatkowej opłaty. Zawsze jest dostawa pod drzwi klatki. Dostawa 'door to door" wiąże się z wysłaniem 2-óch ludzi (kurier + 1) celem wniesienia. Jedna osoba tego nie wniesie. Wszystkie sklepy RTV, AGD czy meblowe stosują tą samą zasadę i niestety tgo nie przeskoczysz. Zrób jak Ci napisał @krejzole albo ustal kiedy będzie dostawa i poproś kogoś o pomoc w tym dniu.

oznacz moderatorów