anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy sprzedawca może wycofać się z licytacji po jej zakończeniu?

Client:38304916
#7 Wielbiciel#

Wylicytowalem przedmiot za niewielką kwotę, po zakończeniu aukcji sprzedający wysłał mi wiadomość że allegro samo wystawiło jeszcze raz już sprzedana konsolę, przy czym wystawił dokładnie ten sam przedmiot z tymi samymi zdjęciami w ofercie "kup teraz" za o wiele większą kwotę, ja opłaciłem licytacje i przesyłkę a sprzedający od razu dał zwrot pieniędzy, czy mogę coś zrobić?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:38304916 oa co mu zrobisz ? ... do sądu pójdziesz ? bo to jedyna droga do wyegzekwowania , ze strony allegro nic się nie dzieje jak zwróci środki .

oznacz moderatorów

Client:38304916
#7 Wielbiciel#

Dzięki za odpowiedź, trudno wystawiłem negatywa rozpocznę jeszcze dyskusje jak się skończy czas na wysyłkę, ale swoją drogą to trochę kpina że to nie jest w żaden sposób wiążące☹️. Pozdrawiam 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:38304916 Jest wiążące ale zmusić do wydania towaru może tylko wyrok sądu.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:38304916 całe allegro , to kpina i nikt nie ponosi za to konsekwrencji , klienci licytują i nie płacą , sprzedawcy sprzedają i oddają kasę zamiast wysyłać towar . Nie wywiązanie się z trannsakcji powinno powodować blokadę konta tak jednej jak i drugiej strony choćby czasową , mam na uwadzie transakcje prywatne .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:38304916 Niestety dopóki mu kwota nie będzie pasował to zapewne będzie zwracał środki, możesz iść do sądu-ale czy warto?

oznacz moderatorów