anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy to jakiś błąd, czy kolejna wymyślona przez Allegro głupota?

Client:74553199
#8 Zapaleniec#

Co się dzieje, że nie mogę sprawdzić czy konkretny sprzedawca ma dany produkt? Wchodzę na sklep X wrzucam nazwę produktu i przenosi mnie na "Wszystkie kategorie". A jak wejdę bez logowania - wszystko gra. Ponieważ podobnie było z rozdzielaniem ofert zastanawiam się czy to znowu nie jest kolejny głupi pomysł Allegro na utrudnienie zakupów?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:74553199 nie powtórzyłam opisywanego problemu, czy możesz przesłać nagranie ekranu, na którym będzie to widoczne? Przed nagraniem wyczyść proszę pamięć podręczną przeglądarki, której używasz.

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Client:74553199
#8 Zapaleniec#

Proszę bardzo. Mam w koszyku książki od sprzedawcy unikatksiazki_pl, wchodzę, żeby sprawdzić czy mają jeszcze jeden tytuł, który szukam. Strona sprzedawcy, wpisuję tytuł w wyszukiwarkę:

allegro (1).jpg

 

Wciskam enter - i co się pokazuje? Znika unikatksiazki_pl, a zamiast tego wskakują Wszystkie Kategorie i zamiast szukać u konkretnego sprzedawcy, szuka w całym Allegro.

 

allegro (2).jpg

oznacz moderatorów

Client:74553199
#8 Zapaleniec#

Aaa, i przecież nie piszę wam o tym pierwszy:

aussie_2007
#9 Pomysłodawca#
 
 ‎21-09-2024 15:27
Dzień dobry. Oprócz niekończącego się ładowania strony, to w kwestii "szybszego znajdowania" natrafiam na poważny z mojego punktu widzenia problem: gdy mam otwartą listę ofert konkretnego sprzedawcy, to wpisując w wyszukiwarkę nazwę przedmiotu (o którym wiem, że na pewno sprzedający ma go w ofercie, bo mignął mi chwilę wcześniej na którejś stronie listy), w okienku po prawej stronie wyszukiwarki nick sprzedającego zmienia mi się na "Wszystkie kategorie". To na pewno tak powinno działać? 

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/dyskusje-kupuj%C4%85cych/od-1-pa%C5%BAdziernika-zmieniamy-spos%C3%...

oznacz moderatorów

ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@Client:74553199 przekażę Twoje zgłoszenie do działu technicznego. Proszę o chwilę cierpliwości.

   Paula
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@Client:74553199 niestety nie możemy powtórzyć takiego błędu, o jakim tutaj wspominasz. Upewnij się, że nie masz włączonych pluginów w przeglądarce. Przede wszystkim prośba o podjęcie próby w trybie prywatnym / incognito przeglądarki.

   Paula
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów