anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy to jest próba wyłudzenia?

MAMY ROZWIĄZANIE!
piimaa
#13 Ambasador#

Dostałam takiego maila jak na obrazku. Nie spodziewam się jakichkolwiek zwrotów z allegro, wszystkie transakcje mam dopięte i załatwione (zapłacone, odebrane).

Linku z maila oczywiście nie kliknęłam...

Co to jest i od kogo?

Gdy zaloguję się do Allegro to w finansach nie ma śladu że ktoś chce mi za coś zwrócić pieniądze bo nie dokonywałam jakichkolwiek zwrotów.

 

SCREEN.png

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
Client:94057046
#14 Krzewiciel#

O ile pod tym hiperłączem (podkreślonym linkiem) faktycznie jest ten sam adres, co wyświetla, to jest to w istocie prawdziwe PayU, bo to domena PayU.

oznacz moderatorów
piimaa
#13 Ambasador#

A za co niby ja mam dostać ten zwrot?

 

oznacz moderatorów
Client:94057046
#14 Krzewiciel#

Za wpłatę. Może Pani coś kupowała, albo płaciła za coś i PayU nie mogło zrealizować płatności i zwraca te pieniądze do Pani z powrotem.

oznacz moderatorów
piimaa
#13 Ambasador#

Tak, ze 2,3 miesiące temu ale zakup udany, pieniądze dotarły do sprzedającego a przedmiot do mnie. Napiszę do nich, może coś nie tak mają ze swoim PayU.

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

A sprawdzałeś w źródło wiadomości co podaje np: Return-Path: lub X-Qmail-Scanner-Diagnostics: czy faktycznie to domena PayU

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@piimaa  a kupowałeś coś na podaną kwotę?

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@piimaa, zweryfikuję to. Proszę Cię o chwilę cierpliwości.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@piimaa, otrzymałam wiadomość, że chodzi o zakup z 4.08.2021 r. i zwrot zlecony w dniu 27.09.2021. Metodą płatności był przelew tradycyjny, dlatego PayU poprosiło Cię o więcej informacji - nie mają danych do zwrotu. Możesz śmiało podać te dane w formularzu z otrzymanej od PayU wiadomości. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
piimaa
#13 Ambasador#

Sprzedający przez pomyłkę zleciła zwrot ale już wyjaśniła więc wszystko jest ok.

oznacz moderatorów