anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy warto kupować miernik od dostawcy z Chin

Client:42743475
#1 Nowicjusz#

Oglądałem mierniki z oscyloskopem itp. i zauważyłem, że od sprzedawców sprowadzających podobne urządzenia 
z Chin są 6 - 7 razy tańsze od tych sprzedawców sprzedających "szybko" ( polskich ) . Oczywistym jest czekanie poza czekaniem kilka tygodni, nie dają gwarancji - a poza tym - jaki/e może być "haczyk" ?? Czy spore jest ryzyko??

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Ryzyko haczyk, jest moim zdaniem bo nie wiesz co przyjdzie, problem ze zwrotem i reklamacją - adres Chiny.

oznacz moderatorów

drekenzes
#17 Koryfeusz#

Skoro sprzedają dyski twarde, gdzie w obudowie schowany jest pendrive, to jakie może być ryzyko z oscyloskopem? 

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów

glenmoranghie
#14 Krzewiciel#

@Client:42743475  Kupiłem z Chin kilka multimetrów, i za każdym razem przyszło to co zamówiłem. Ale ja kupowałem przez Äľíëxprëșș oraz Ëbäÿ, a nie przez allegro. Odradzam kupowanie z Chin przez allegro, tu nie ma żadnej weryfikacji sprzedającego i można albo stracić (tylko) czas, naczekać się, nie dostać towaru i dostać zwrot pieniędzy, albo wręcz nie dostać ani towaru ani zwrotu pieniędzy. 
Zatem jeżeli zakup z Chin, to zdecydowanie NIE przez allegro.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Reklama anty😮

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Tutaj chińczyk wchodzi z nowym kontem i następnego dnia ma tysiące ofert żywcem zerżnięte z katalogów polskich producentów. Zdarzają się akcje gdzie ktoś np wystawia zabytkowy zegarek wyprodukowany w jednej sztuce z  danym numerem na obudowie, a za tydzień chińczyk wystawia takich 500. Oni czasem nawet nie wiedzą co wystawili lub jakie ustawienia dali w ofertach. Jeśli chcesz brać od chińczyka to poszukaj starszego konta z komentarzami. Nowych kont znikających po miesiącu jest ostatnio większy wysyp niż muchomorów po deszczu....

oznacz moderatorów