anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy zakup telefonu w abonamencie jest bezpieczny?

sebol603
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Widziałem ofertę sprzedaży telefonu który został przez osobę "X" nabyty w abonamencie operatora "Y".
W opisie aukcji osoba ta pisze, że nabyła telefon w ramach przedłużenia umowy, dostała super warunki bla bla bla, jednak ma zamiar korzystać dalej ze starego.

Czy allegro w jakiś sposób może zagwarantować bezpieczeństwo zakupu tego telefonu?

W końcu, jeżeli tamten człowiek przestanie spłacać ratę za urządzenie z moich informacji wynika, że może zostać ono zablokowane.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kostas11
#21 Demiurg#

@sebol603 dokładnie tak jak piszesz, jak nie zapłaci raty zablokują telefon 😞 Możesz dochodzić swoich praw ale lepiej poszukać telefon bez abonamentu mniej zachodu 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@sebol603 Były tu opisywane przypadki, gdy kupującemu blokowano taki telefon, gdyż poprzedni właściciel zalegał z płatnościami u operatora. Lepiej unikać takich zakupów.

oznacz moderatorów

sebol603
#7 Wielbiciel#

Okej czyli w zasadzie wszystkie licytacje zakupu telefonu odpadają, bo nie znasz prawdziwego źródła zakupu.. Mam rację?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Nie wiem, czy wszystkie licytacje odpadają. Pytałeś o to;

Czy zakup telefonu w abonamencie jest bezpieczny?

Widziałem ofertę sprzedaży telefonu który został przez osobę "X" nabyty w abonamencie operatora "Y".

Nie każdy telefon wystawiony na Allegro jest niespłacony przez pierwszego właściciela.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@sebol603 Nie pchaj się w kłopoty.

oznacz moderatorów