anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy zostałem oszukany?

Client:104112711
#1 Nowicjusz#

Kupiłem konto do gry zapłaciłem 8 zł sprzedający wysłał mi na emaila zabezpieczenia lecz nie mogłem zmienić hasła więc napisałem do sprzedającego i nie odpisał na ten temat później ktoś zmienił hasło zapewne sprzedawca płaciłem przez psc czy dostanę pomoc od allegro?

 

 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:104112711 Tak, zostałeś oszukany na Allegro.

Gdybyś kupił przez Kup teraz lub wygrał licytację, Allegro oddałoby Ci pieniądze, a tak nie odda. 

oznacz moderatorów

Client:104112711
#1 Nowicjusz#

Nie da się jakoś zgłosić sprzedajacego

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:104112711 potraktuj to jako opłatę za lekcje życia. Możesz też iść na policje.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:104112711 Cześć. Przykro mi, ale dokonałeś zakupu poza Allegro. Jeśli sprzedający proponuje Ci zakup poza serwisem, powinieneś nam zgłosić tę ofertę (przez ten formularz).

Sam również nie powinieneś wyrażać na to zgody. Nie warto, bo pozbawiłeś się tym samym - na przykład - możliwości z korzystania z Programu Ochrony Kupujących czy utworzenia dyskusji. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Często tak oszukują, bardzo łatwo jest to zrobić, 8zł to mało jak za lekcję, naukę.😁

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

O! I to jest mądrość życiowa, głębokie przemyślenie 🙂 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:104112711 Nie opisałeś całego przebiegu transakcji więc sugruję zmianę hasła do konta bankowego , może to nie być koniec Twoich strat .

oznacz moderatorów