anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

dane do faktury

emi3city
#7 Wielbiciel#

Od pewnego czasu zmagam się z pewnym problemem. Losowo moje dane do faktury są albo imienne albo na firmę albo imienne z nr nip. Kupuje zaznaczam chce fakturę (dane uzupełnione już dawno) i dopiero w szczegółach totalny totolotek. Jak nie zauważę zaczynają się kłopoty. Coś robię źle czy to jakaś usterka allegro ?

Ostatnio zrobiłem kilka sporych zakupów i okazało się że większość na imienne faktury.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

emi3city
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, Jeśli ma Pan w serwisie konto zwykłe, dane do faktury podstawią się z zakładki Dane konta. Aby móc kupować na faktury firmowe, musiałby Pan wpierw założyć konto firmowe lub przekształcić obecne konto na konto firmowe. Jeśli chciałby Pan dodatkowo otrzymać szczegółowe informacje, jak zarejestrować konto firmowe w naszym serwisie, również poproszę o sygnał – chętnie pomożemy. Pozdrawiam // Mateusz [edycja] Zespół Allegro ......taka odpowiedź allegro gdy pytam czemu moje faktury są imienne a nie z nazwą firmy i nip-em mimo że podałem to w danych

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@emi3city, przy zamówieniu z 24.08.2021 r. prawdopodobnie zmieniłeś dane do faktury na imienne i nie zmieniłeś ich do czasu zamówienia z dnia 9.10.2021 r. Tego dnia wskazałeś dane do faktury z NIP-em.

Teraz po kliknięciu "chcę otrzymać fakturę" te dane z NIP-em powinny podstawić się automatycznie. Gdyby tak się nie stało, daj, proszę znać. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów