anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dane niepotwierdzone. Sprawdzamy czy wszystko się zgadza. Problem ze zmianą nazwiska.

Client:36239379
#1 Nowicjusz#

Mam problem ze zmianą nazwiska. Jakieś pół roku temu zmieniałam w danych imię i nazwisko. Pod zmienionymi danymi wyskakuje informacja "Dane niepotwierdzone, sprawdzamy czy wszystko się zgadza" i tak już pół roku. Konto ciągle jest na inne imię i nic nie mogę z tym zrobić. Jakieś rady?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

Bo Imię i Nazwisko można zmienić tylko w uzasadnianych sytuacjach: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/dane-i-ustawienia-konta/co-i-kiedy-moge-zmienic-w-danych-...

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:36239379 Imię i nazwisko na koncie Allegro możesz zmienić tylko po urzędowej zmianie tych danych i po przesłaniu do Allegro odpowiedniego dokumentu. Konto Allegro nie może stać się własnością innej osoby. 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:36239379 Skontaktuj się proszę z nami bezpośrednio przez ten formularz zgłoszeniowy , ale po zmianie stanu cywilnego oraz prawnie zatwierdzonej zmianie imienia lub nazwiska konieczne będzie też przesłanie załącznika - potwierdzenia prawnej zmiany imienia i nazwiska lub zdjęcia aktu małżeństwa.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów