anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dane osobowe

pk_90
#7 Wielbiciel#

Witam, czy sprzedający widzi moje dane osobowe które podałem przy rejestracji konta ? Czy tylko dane które wpisałem do wysyłki paczki ?

oznacz moderatorów
26 ODPOWIEDZI 26

kostas11
#21 Demiurg#

@pk_90  napisał(a):

Ale na jakiej podstawie allegro udostępniło dane jeżeli w zamówieniu jest zaznaczone pobranie. Więc teoretycznie za paczkę zapłaciłem przy odbiorze. Mam fakturę gotówkową. Nie mają dowodu że za to nie zapłaciłem. Moja dobra wola że chciałem im wysłać pieniądze ale warunek był taki że poprawia fakturę czego nie mogłem się doprosic. 


Teoretycznie, tyle że kasy im brakuje z pobrania i księgowa wyłapie takie coś 🙂 

Napisz im że czekasz na poprawę faktury, masz maile na dowód więc czym się przejmujesz 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

pk_90
#7 Wielbiciel#

Niczym się nie przejmuje. Tylko ciekawi mnie to dlaczego wysłali wezwanie do mnie na adres prywatny. Założyłem im sprawę na allegro i przeprosił i obiecują że wyjaśnia sprawę 😉

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@pk_90  napisał(a):

Niczym się nie przejmuje. Tylko ciekawi mnie to dlaczego wysłali wezwanie do mnie na adres prywatny. Założyłem im sprawę na allegro i przeprosił i obiecują że wyjaśnia sprawę 😉


Bo umowę kupna sprzedaży zawiera właściciel konta 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Widzi te które podajesz do wysyłki.🤗

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@LEW433  napisał(a):

Widzi te które podajesz do wysyłki.🤗


od kiedy ? zawsze dostaje dane właściciela konta z którym zawieram umowę oraz dane do wysyłki 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@pk_90 sprzedający dostaje Twoje dane rejestracyjne bo umowę zawiera właściciel konta a także dane dostawy które podajesz do wysyłki 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

pk_90
#7 Wielbiciel#

Ale pieniądze jest winna firma na którą wystawili fakturę A nie ja.

oznacz moderatorów