anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Darmowy zwrot otrzymany od sprzedającego

madziaaa1817
#7 Wielbiciel#

Chcę skorzystać z "darmowego zwrotu otrzymanego od sprzedającego" w ramach pakietu Smart, jednak podczas wypełniania formularza zwrotu muszę potwierdzić wysyłkę własną, aby przejść do kolejnego kroku. Proszę o informację, czy po kliknięciu wysyłki własnej będzie możliwość wysyłki w ramach pakietu Smart, zgodnie z informacją jaka jest na aukcji?

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

kostas11
#21 Demiurg#

@madziaaa1817 a zakup był oznaczony smart, czy może darmowa dostawa sprzedawcy ? to nie sprzedawca oferuje darmowe zwroty tylko allegro w ramach pakietu smart i zgodnie z regulaminem 🙂

Kupiłaś w smart masz smarta ? 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

madziaaa1817
#7 Wielbiciel#

Nie mogę dodać screena z aukcji, w każdym razie kupiłam ze smartem (mam aktywny pakiet) i jest napisane, że zwrot ze smartem jest na koszt sprzedającego. 

Ale w formularzu zwrotu muszę kliknąć "wysyłka własna", żeby przejść do ostatniego kroku formularza i nie mam pewności, czy po tym będę mogła pobrać etykietę.

 

 

Koszt zwrotu

Koszt zwrotu zależy od tego, jaką metodę dostawy wskażesz podczas zakupu.

Metoda dostawy Koszt

Kurier DHL wysyłka z Niemiec

za darmo z pakietem

na koszt sprzedającego

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@madziaaa1817 jak dasz wysyłka własna to nie odstaniesz etykiety 😞 napisz do sprzedawcy bo może on oferuje na swój koszt zwrot i podeśle kuriera po paczkę 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

madziaaa1817
#7 Wielbiciel#

Napisałam w pierwszej kolejności, ale sprzedający zamiast odpowiedzieć mi odnośnie przesyłki wysłał wiadomość z pytaniem, dlaczego chcę zwrócić towar 🙂 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@madziaaa1817 dziękuję, skonsultuję z zespołem tę sytuację, ale czy mogłabyś mi przesłać jeszcze zrzut ekranu gdzie masz do wyboru wyłącznie wysyłkę własną? 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

madziaaa1817
#7 Wielbiciel#

@_HolaOla_ wybieram ten zrzut ekranu w okienku z wiadomością, ale nie widzę, żeby się załadował 😞 

Treść jest taka:

 

Wysyłka własna

Potwierdź wysyłkę własną

Kliknij w przycisk "Wyślę produkty samodzielnie".

 

2. Odeślij produkty na adres wskazany przez sprzedawcę lub skorzystaj z darmowego zwrotu otrzymanego od sprzedającego

Adres do wysyłki zobaczysz na następnej stronie.

Otrzymasz go również na adres e-mail podany podczas zamówienia.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@madziaaa1817 niestety nie widzę tutaj Twoich zrzutów, a są mi potrzebne do wyjaśnienia tej sytuacji. Aby dodać zdjęcia wystarczy, że klikniesz w ikonę aparatu, zaraz obok ikony emotek. 

Zrzut ekranu 2023-03-29 o 14.58.47.png

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

madziaaa1817
#7 Wielbiciel#

 

@_HolaOla_  przez apkę się nie dało,dopiero przez przeglądarkę 🙂

Screenshot_2023-03-27-18-55-35-40_a038fdda0361bc57fee075193df50ddc.jpg

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@madziaaa1817 otrzymałaś także wiadomość mailową od nas w tej sprawie, więc sprawdź proszę swoją skrzynkę mailową. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@madziaaa1817 czy możesz podać mi numer zamówienia lub oferty, której dotyczy ten zwrot? 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

madziaaa1817
#7 Wielbiciel#

@_HolaOla_ 

Nr zamówienia: d40725c0-c8fe-11ed-bc5b-45800089f9

Numer oferty: 11326401659

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak zakup ze Smartem to i zwrot darmowy ale nie dla każdej metody, więc sprawdź jak jest dostępna a jak nie da sie to pisz tu: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=a09c2d7f-ef5c-4001-847a-cbe75830e40e

oznacz moderatorów