anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Data zakupu a info na fv.

martynatulaza
#1 Nowicjusz#

W związku w koniecznością wydatkowania środków z dotacji do końca roku w dniu 31.12.2021 zakupiłam kilka rzeczy na Allegro. Dziś przyszły paczki a w nich następujące fv: 1 z datą grudniową, 3 z datą styczniową i adnotacją, że zamówienie było złożone w grudniu i 3fv z datą zakupu 3.01.2021. czy sprzedający ma prawo tak wystawić fv? Płaciłam przez PayU i otrzymałam info, że sprzedający otrzymali płatność w dniu zakupu. Jestem w kropce. 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

mdrogeria
#21 Demiurg#

martynatulaza tak , sprzedawca ma 14 dni na wystawienie faktury , niemniej powinno to wyglądać następująco :

Data sprzedaży - 31-12-2021

Data wystawienia -03-01-2022

 

oznacz moderatorów

akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

Faktury powinny wyglądać jak napisał @mdrogeria .

Zażądaj korekty.

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Czy Ty prowadzisz faktycznie firmę? Dokonujesz zakupów na FV w ostatni dzień w roku? Masz jakieś pojęcie o działalności firm, o godzinach pracy, o remanentach? A dotację to kiedy dostałaś? - 30.12.2021? Co z tego , że sprzedawca otrzymał płatność w dniu zakupu? - z tego nic nie wynika.

Nie pasuje Ci - zrób odstąpienie od umowy, odeślij towar - otrzymasz korektę FV.

A na przyszłość - licz "czas", tak samo, jakbyś sama to załatwiła.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów