anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczeego allegro w korespondencji prywatnej blokuje linki i cenzuruje?

piimaa
#13 Ambasador#

Czy to jest w 100% zgodne z prawem, inwigilować, cenzurować i blokować?
To, jest chyba moja sprawa w jaki sposób i z kim rozmawiam, prawda?

ScreenShot004.png

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@piimaa Cześć. 🙂 Korzystasz z serwisu Allegro, zatem musiałaś zaakceptować regulamin. Tym samym zgodziłaś się przestrzegać naszych zasad. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:94057046
#14 Krzewiciel#

@piimaa Jeżeli taki jest regulamin, to tak, jest to zgodne z prawem. Wolność słowa polega na tym, że państwo ci je gwarantuje, a nie prywatni przedsiębiorcy w swoich usługach czy portalach.

oznacz moderatorów

piimaa
#13 Ambasador#

Zatem Regulamin prowadzenia działalności Ziobro powinien "przemeblować" ; no fakt, zaakceptowałam regulamin, zwracam honor. Nie rozumiem jednak tej natrętnej cenzurki, komu to służy? Zresztą, szkoda gadać, nad Wisłą gdy mowa o regulaminach i podobych - wychodzi wtedy - Polacy zawsze byli "paranormalni" pod tym kątem - tworzenia chorych przepisów i praw.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak Ci "pan zero" przemebluje to niczego nie napiszesz.😒

oznacz moderatorów

piimaa
#13 Ambasador#

A może to jedyny sposób, aby "kitu" nie czytać?

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@piimaa pozdrowienia z elektrody 😉

oznacz moderatorów

Blaksad
#12 Orędownik#

Już 2 lata temu była sprawa : https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/kontrolowanie-korespondencji-mi%C4%99dzy-k...   i   https://spolecznosc.allegro.pl/t5/pocz%C4%85tkuj%C4%85cy-sprzedawcy/inwigilacja-wiadomo%C5%9Bci-na-a... . Podobno robią to dla naszego dobra 😉 Wielki Brat patrzy – kontrola, inwigilacja i utrata prywatności = alledno.

oznacz moderatorów

piimaa
#13 Ambasador#

Faktycznie, dobro wielkie, człowiek może skończyć z nerwosolem w brzuchu. Wczoraj, próbowałam przesłać ofertę do komisu, do użytkownika allegro który skupuje laptopy i co? I nic, wszystie linki z portalu ogłoszeniowego wstrzymane, zatrzymane, upd, niezgodne z regulaminem, nie mogliśmy wysłać tej wiadomości.
Psychopata to wymyślił i tyle w temacie.
Babka z komisu próbowała wysłać do mnie swojego maila i też nie przeszło...
Poyebovo a nie kraj!  Oby do wielkanocy i won nazad do Turcji bo tutaj epoka kamienia łupanego pod każdym względem. Ten kraj upadnie...

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@piimaa byłem trzy razy w Turcji i wszystko ładnie w hotelu. Poza hotelem nie wygląda to tak różowo. Począwszy od kultury jazdy samochodem i przepuszczaniem pieszych na przejsciach skonczywszy na cechach osobowosci ktore diametralnie roznią się od naszych. Okazjonalnie mozna wyjechac na urlop. Ale raczej nigdyna dluzszy pobyt/tymczasowy/staly.

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@piimaa Allegro jest jakie jest - ma swoje plusy, ma swoje minusy, ale czepianie się tego, że dbają o swój interes blokując wysyłanie pomiędzy użytkownikami linków do innych portali ogłoszeniowych itp. jest niepoważne 🙂

oznacz moderatorów