anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

dlaczego allegro usuneło moja opinie

skotii16
#1 Nowicjusz#

Kupiłem litrowy płyn do opon w butelce zakończoną atomizerem. Atomizer bardzo szybko uległ uszkodzeniu , sprzedawca wymienił go wraz z kolejnym zakupami, lecz nowy również nie wytrzymał. Wniosek jest prosty rozpylacz zamontowany na butelce(co również było przedmiotem aukcji) nie radzi sobie z chemia zawarta w butelce , co opisałem w ocenie produktu . Allegro skasowało opinie ponieważ: nie dotyczy danego produktu.  Rozumiem ze można się nie znać na wszystkim ale wystarczy użyć słownika by dowiedzieć się co to jest atomizer i ze rolą atomizera jest spryskiwanie inaczej rozpylanie produktu zawartego w butelce, co była częścią aukcji . Pytanie wiec brzmi: dlaczego ta opinia nie dotyczy danego produktu >?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

Halfrunt
#18 Luminarz#

Twoja opinia została usunięta, gdyż Allegro uznało za zasadne, aby jej nie było i nikomu tłumaczyć się nie musi.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie tłumaczą dlaczego, a może ze sklepu Allegro,  może jednak zmienią i ty zmienisz i zostanie a tak może zareklamuj produkt! https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1aab3926-a59f-4f0a-b91a-ab3d4e469201

oznacz moderatorów