anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego mój zakup został anulowany?

Client:43812943
#1 Nowicjusz#

10 grudnia kupilam na allegro 2 roze i zaplacilam za nie 49,98 zlotych, a dzisiaj allegro anulowalo

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

mdrogeria
#21 Demiurg#

Client:43812943 trzeba pilnować , czasem przelew się zawiesi i nie zostanie zaksięgowany . Brak zapłaty w ciągu 7 dni powoduje automatyczne anulowanie transakcji .

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:43812943 No i co?

Anulowana wpłata wróci do Ciebie w ciągu około 3 dni. Jeśli chcesz otrzymać róże, w zakładce Moje zakupy ponów płatność. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:43812943 anulowanej transakcji nie opłacisz , możesz dokonać zakupu ponownie .

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Anulowanej TRANSAKCJI nie opłaci, ale anulowaną PŁATNOŚĆ opłaci. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

taaaaa,, po 12 dniach od zakupu taaaaa...

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@mdrogeria taaaaaaa, nawet po 12 dniach, taaaaa....

Opłacić można też poza Allegro, a anulowanie zakupu po 7 dniach nie jest odstąpieniem od umowy przez kupującego. To Allegro sobie anuluje, co nie zwalnia stron z obowiązku finalizacji transakcji, ale tego też nie wiesz.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

xyz96 taaaaa... poza allegro można tylko pod jednym warunkiem ,że sprzedawca na stronie oferty akceptuje inne formy platnoścvi niż AF

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@mdrogeria Totalna bzdura. Poza Allegro można płacić zawsze bez żadnej akceptacji sprzedającego na stronie oferty. Ta metoda jest zgodna z prawem i Allegro nie może jej zabraniać, o czym doskonale wie. Kupujący nie ma obowiązku płacić przez pośredników. Jeśli sprzedawca nie poda numeru konta, uniemożliwia zapłatę metodą zgodną z prawem, więc sam do siebie może mieć pretensję. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

xyz96

,,warunki oferty ,, - tu nie ma ,, bo ja chcę ,, nie pasuje to szukaj innego sprzedawcy .

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:43812943, jeśli chodzi o zamówienie numer 3bf90991-595d-11ec-903f-818f7e250822, to nie widzę, aby było ono anulowane.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów