anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego mam nowe konto?

Client:102423204
#7 Wielbiciel#
  • Witam mam konto na allegro od prawie 15 lat i mocno sie zdziwiłem kiedy chciałem coś wystawić i nie mogłem bo nie mam aktywnego konta. I informacje w aplikacji mówią ze jestem użytkownikiem od niecałych 3 miesięcy 
oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:102423204 Musiałeś sobie założyć niedawno drugie konto. Aby móc z niego sprzedawać, aktywuj je tak; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/rejestracja-i-aktywacja/czym-jest-pelna-aktywacja-konta-i-ja...

15 lat temu nie można było założyć konta o nazwie Client:102423204

oznacz moderatorów

Client:102423204
#7 Wielbiciel#

Nie zakładałem nowego konta, przy próbie wystawienia przedmiotu zdziwila mnie informacja o nieaktywnym koncie. Konto na allegro mialem od 2006 roku, stąd nazwa konta krzysiek88_2006. I tak jak mówiłem nie zakładałem innego konta, cały czas korzystam z aplikacji i niczego nie zmieniałem 

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:102423204 Konto, z którego teraz piszesz (czyli Client:102423204) zostało zarejestrowane pod koniec sierpnia 2021 roku. Jeśli chcesz korzystać z konta założonego w 2006 roku, to musisz się na nie zalogować. Twoje pierwsze konto jest założone na mejla w domenie o2.pl

oznacz moderatorów

Client:102423204
#7 Wielbiciel#

I na to konto na o2 normalnie przychodzą powiadomienia i wiadomości związane z zakupami jak i z obecną dyskusją więc tym bardziej nie rozumiem 

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

Pewnie ktoś z rodziny ci pomógł 😂

oznacz moderatorów