anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego mam zablokowane konto?

mashenka20
#7 Wielbiciel#

Czy ktoś mi powie dlaczego mam zablokowane konto? Chce dzisiaj dokonać zakupy i nie jak

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

xyz96
#21 Demiurg#

@mashenka20 Wszystkie zakupy masz zablokowane, czy tylko u jednego sprzedawcy? Jeśli u jednego, to tylko on Cię zablokował, co może być niezgodne z prawem. Jeśli wszystkie, poproś o wyjaśnienie Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=8b463d9b-b539-4537-a631-a4b68c62582e&subjectId=43b3e84c-8...

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

A ja odpowiem z praktyki (a nie z teorii, jak pisze xyz96).

Czy ktoś mi powie dlaczego mam zablokowane konto? Chce dzisiaj dokonać zakupy i nie jak - Z tej informacji nic kompletnie nie wynika.

xyz96 - Jeśli u jednego, to tylko on Cię zablokował, co może być niezgodne z prawem. - I znowu brak praktyki i doświadczenia na All - standardem jest dodawanie kupujących do "czarnej listy". Dlaczego o tym nie piszesz? Np. kupujący dokonał nieprawidłowej oceny sprzedaży, niezgodnej ze stanem faktycznym. Np. dokonał oceny "zgodności towaru z opisem na aukcji", a tego towaru nie otrzymał, gdyż odstąpił od umowy. I sprzedawca wpisał go na CL. Owszem, sprawa dyskusyjna, sprzedawca wyklucza tego kupującego z zakupów, lecz jest to również plus dla tego kupującego - sprzedawca nie naraża go na wszelkie procesy sądowe względem zniesławienia i naruszania dóbr osobistych. To chyba jest logiczne.

Podsumowując - wskazywałbym jakąś awarię Allegro. Ok godz. 18:00 nie można było np. dokonać zakupu jako osoba niezarejestrowana. Musiałem się dopiero zalogować, żeby dokonać zakupu.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mashenka20 Widzę, że prowadzisz już korespondencję mailową z nami w sprawie blokady, więc postępuj proszę dalej według instrukcji naszego pracownika, a Twoje konto zostanie odblokowane tak szybko, jak tylko będzie to możliwe. 

@maxr01 Nie jest to awaria Allegro, a sprawa nie ma żadnego związku z problemami technicznymi. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@mashenka20 Jednak blokada, pisała że nie dostała informacji od Allegro.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@LEW433 Kupująca @mashenka20 pierwszą wiadomość w sprawie blokady dostała od nas 19 września. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ No to miała prawo zapomnieć.😁

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@maxr01 Mam prośbę. Skończ już z komentowaniem moich postów i pisaniem w każdym takim komentarzu o moim braku wszystkiego. Sam wypisujesz bzdury, jak choćby ta, że duży sprzedawca na Allegro może za przyzwoleniem serwisu łamać regulamin. Nie ty decydujesz, czy kupujący dokonał "prawidłowej" oceny sprzedaży - rozumiesz? O tym zadecyduje sąd, tak samo jak o tym, czy sprzedawca miał uzasadniony powód do wpisania go na czarną listę. Wpisanie może być niezgodne z prawem i na pewno nie może być standardem - znowu piszesz bzdury.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@mashenka20 O blokadzie konta dowiesz się z maila od Allegro, tam masz wszystko napisane, co i za co. Dopytać możesz na czacie:https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=28111aef-fc3d-4ee0-a94e-d1d7ac01fa65

oznacz moderatorów

mashenka20
#7 Wielbiciel#

Nie dostałam żadnego maila, dlatego jestem zdziwiona zaistniałą sytuacją 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@mashenka20 Może nie jest zablokowane, tylko sprzedawca wpisał cię na CL i nie chce żebyś u niego kupowała. Spróbuj na innej aukcji.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

mashenka20 niestety masz konto zawieszone z poziomu suportu , przejrzyj skrzynkę e-mail wraz ze spamem . Jeśli nie masz wiadomości pytaj przez allegro-pomoc .

oznacz moderatorów

mashenka20
#7 Wielbiciel#

Czat również jest niedostępny

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@mashenka20 Przez formularz pisz, jutro otrzymasz odpowiedź. Na czacie takich spraw się na załatwia.

oznacz moderatorów

mashenka20
#7 Wielbiciel#

Wiadomość wysłana, mam nadzieję że szybko się wszystko wyjaśni 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@mashenka20 Wyjaśni się, spoko 🙂

oznacz moderatorów