anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego mam zablokowane konto?

MAMY ROZWIĄZANIE!
mariolamaslanka
#7 Wielbiciel#

nie mogę dokonać zakupów mam zablokowane konto

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17
xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mariolamaslanka dziękuję, że skontaktowałaś się z nami, odpowiedź otrzymasz w wiadomości mailowej. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
ola_asz
#1 Nowicjusz#

A ile czeka się na odpowiedź? Również mam zablokowane konto, napisałam wiadomość 2 dni temu.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ola_asz Wysłaliśmy do Ciebie odpowiedź w tej sprawie w poniedziałek, 19 kwietnia o godz. 22:04, dlatego sprawdź proszę dokładnie swoją skrzynkę pocztową (szczególnie forldery spam, powiadomienia i inne). 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
maniekpl3
#8 Zapaleniec#

mam zablokowane konto moge sie logowac ale nie moge nic zamawiac niweiem dlaczego

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
maniekpl3
#8 Zapaleniec#

to nic nie daje niema z nimi kontaktu

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@maniekpl3 Twoje konto jest zablokowane od 2008 roku. Cieszę się, że postanowiłeś wrócić na Allegro, ale najpierw konieczne będzie skontaktowanie się z nami tutaj. Nie widzę, abyś to zrobił, więc nie rozumiem dlaczego stwierdzasz, że nie ma z nami kontaktu. Odpowiedź na pytania dotyczące blokady konta otrzymasz tylko po napisaniu przez formularz.   

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
maniekpl3
#8 Zapaleniec#

wczoraj spytalem dlaczego mam zablokowane konto nikt mi nie odpowiedzial dlatego napisalem ze niema kontaktu a jednak wiecie od kiedy jest zablokowane prosze o odpowiedz jak mam odblokowac

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@maniekpl3 jedynym sposobem na odblokowanie konta jest kontakt za pomocą tego formularza.
Po wejściu w link pojawi się formularz jak poniżej i w ten sposób skontaktujesz się z odpowiednim działem.

la_nika_0-1635241968115.png

 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
maniekpl3
#8 Zapaleniec#

a formularza niemożna wypełnić i wysłać wiadomości bo nie chce wysyłać wyskakuje błąd po prosu proszę o odpowiedz co zrobić żeby odblokować

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@maniekpl3 przykro mi, że nie mogę pomóc. Sprawy zablokwanych kont można wyjaśniać tylko z działem bezpieczeństwa, kontaktując się przez formularz. Napisz proszę jaki jest komunikat błędu, który się wyświetla?  Spróbuj proszę wyczyścić ciasteczka i pamięć podręczną przeglądarki lub skorzystać z innej. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
maniekpl3
#8 Zapaleniec#

wyskakuje wystąpił błąd pracujemy nad nim

oznacz moderatorów
maniekpl3
#8 Zapaleniec#

dzięki skorzystałem z innej przeglądarki i udało się wysłać

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@maniekpl3 bardzo Cię przepraszam za te problemy! Spróbuj proszę ponownie korzystając z TEGO FORMULARZA.
Wiem, że wygląda tak samo ale miałam taki sam problem, gdy próbowałam wejść z poprzednich linków. Więc problem może już nie występować albo jeśli się powtórzy to wejdź proszę na tą stronę i wybierz kolejno: kupuję > konto > zawieszone konto > formularz kontaktowy. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
dorotii6
#2 Obserwator#

Mam zablokowane konto nie wiem z jakich powodów

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@dorotii6 Cześć. Przykro mi ale na Twoim koncie doszło do włamania. Zabezpieczyliśmy je w celach bezpieczeństwa. Napisz do nas przez ten formularz: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=8b463d9b-b539-4537-a631-a4b68c62582e&subjectId=43b3e84c-8... 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów