anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego mam zmienić komentarz, skoro oceniam jak było. Były wady zabezpieczające i to jest prawdą.

renren65
#1 Nowicjusz#
 
oznacz moderatorów
20 ODPOWIEDZI 20

Client:44052296
#21 Demiurg#

@renren65 jak prawda to nie zmieniaj. A kto Ci kazał zmienić?

oznacz moderatorów

renren65
#1 Nowicjusz#

Allegro przysłało email z prośbą od sprzedawcy

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@renren65 Chcesz to zmień, nie chcesz to nie zmieniaj.

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

No to nie zmieniaj.

oznacz moderatorów

NipponShorty
#14 Krzewiciel#

A rozwiniesz o co chodzi? Kto ci kazał zmieniać komentarz?

oznacz moderatorów

renren65
#1 Nowicjusz#

Dostałam email o Allegro, że sprzedawca prosi o zmianę komentarza. Wystawiłam 4 z 5 gwiazdek 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@renren65 no to go uwalileś po statystykach 

oznacz moderatorów

NipponShorty
#14 Krzewiciel#

@renren65 Każdy sprzedawca ma prawo wystosować taką prośbę. Twoja Wola czy chcesz zmienić czy nie. Pytanie co miało na celu otwarcie tego tematu 🙂 ?

oznacz moderatorów

renren65
#1 Nowicjusz#

nie znalazłam wcześniejszych wątków analogicznych dlatego zapytałam 🙂

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@renren65 Nie daj się zastraszyć sprzedającym, masz prawo nawet do negatywa, ble była to ocena obiektywna.

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@renren65 Przecież napisano "prosi" 😎 Być może sprzedawca uznał, że ocena jest niesprawiedliwa. Czasem tak jest faktycznie, i możesz zmienić ocenę - ale na pewno nic nie musisz

oznacz moderatorów

renren65
#1 Nowicjusz#

wiem że to tylko moja wola ale nie wystawiam negatywnego komentarza tylko dobry !

 

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@renren65 

Systemowa prośba o zmianę opinii nie może zostać wygenerowana dla pozytywnej oceny. Coś tu nie gra.

 

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@serwis-texas Może, też kiedyś czasem wysyłałem jak ktoś dał mniej gwiazdek. Teraz mi to zwisa

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@renren65  ,, @TomBanknoter 

Faktycznie, sorka.

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Jak nie może? Fakt od paru miesięcy nie miałam obniżonej oceny ale jeszcze kilka dni temu za 4 gwiazdki nie dość, że mogłam wygenerować ale w dodatku przez miesiąc w panelu statystyk wyświetlał się ten nieszczęsny komunikat o skontaktowaniu się z klientem i poprawieniu go. Nawet tu wtedy z kilka razy się wściekałam, ze allegro tym zmusza sprzedających do nękania kupujących. A wtedy ludzie wystawiali jeszcze ponad 10% komentarzy, teraz jest to dużo mniej.

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

I w tym się niestety mylisz. 4 gwiazdki to większości mniejszych sprzedawców jest bardzo zły komentarz. Ludzie nie wystawiają już prawie komentarzy. A jakość sprzedawców jest punktowana i to ma wpływ na wyświetlanie i sprzedaż. Przykładowo na ponad 200 transakcji mam wystawione 7x5 gwiazdek i nic więcej. Przy takiej małej ilości jakby teraz 2 osoby pod rząd dały 4 gwiazdki to mogę skończyć z blokadą konta. A naprawdę nie każdy ocenia sprzedawców za to co jest zależne od nich. Kurier zamiast w dzień zgodnie ze swoim regulaminem dowiezie paczkę w 2 dni zamiast w dzień i bam neg (sprzedawca powinien za kurierem z batem latać, a najlepiej sam paczkę zawieść).  Wysyłasz kuriera inpost w ten sam dzień do 9 rano, a pocztex do 15. Drogie allegro wyświetli o 14 dla wszystkich dostawę na jutro. Komunikat allegro, winny sprzedawca itp. Pozytywnych komentarzy nie ma skąd brać, a obniżyć ocenę to prawie każdy przyjdzie. Nie mówię, żebyś zmieniała ocenę jeśli naprawdę tak zawinił. Mówił, ze obecnie dla małego sprzedawcy 4 gwiazdki jest gorsze niż 2 lata temu pełny negatyw.

oznacz moderatorów

Client:87296636
#11 Animator#

Jestem tylko kupujacym, na ocene oczekuje u mnie  w tej chwili ze ...300 produktow i jestem przeciwnikiem wszelkich ocen..nie wystawiam praktycznie nigdy o sprzedawcy (czasem o  przedmiocie jesli jest jakis trik ) i nigdy negatywow - jest to poprostu psucie rynku, a do tego jesli ludzie za przedmiot moga wyzyc sie na sprzedawcy bo jest to chore (na co od lat dawalem darmowy "3 minutowy "przepis dla Allegro ale maja to w 4 literach ) ,  ..raz czy dwa razy pochwalilem za extremalnie przyjazna obsluge przy wadliwym towarze gdzie sami prowadzili i sami pilnowali wszystkiego od A do Z jednen o dziwo to jeden z najwiekszych a drugi tyci ...sprzedawca :))) ...ech aby choc 1/3 taka bylo to allegro gadane byloby zbedne .i o jedna trzecia mniej zwrotow i o jedna trzecia.....chyba przeginam z marzeniami 

256-bit limit
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@renren65 Masz taką ocenę sprzedającego na 4gwiazdki i masz do tego prawo, sprzedający może wysłać prośbę o zmianę oceny ale ty nie musisz jej zmieniać.

oznacz moderatorów